Далай-лама вибачається після вірусного відео

57

Спочатку він поцілував хлопчика в губи, а потім висунув язик і попросив його посмоктати. Відеозапис цього викликав бурхливу реакцію у соціальних мережах. 87-річний старий жалкує про те, що сталося.

 

Далай-лама вибачається після вірусного відео

Духовний лідер тибетців Далай-лама вибачився після того, як відео з його участю і хлопчиком стало вірусним.

На відео Далай-лама цілує хлопчика в губи, потім висовує язик і просить його посмоктати. У соціальних мережах багато хто розкритикував поведінку буддійського вчителя.

На офіційному обліковому записі Далай-лами у Twitter у понеділок з’явилося таке повідомлення: поширюється відеокліп, що показує нещодавню зустріч, на якій маленький хлопчик запитав Його Святість Далай-ламу, чи може його обійняти. Його Святість хотів би вибачитися перед хлопчиком та його сім’єю, а також перед своїми численними друзями по всьому світу за будь-який біль, який могли спричинити його слова». Далі йдеться: «Його Святість часто дражнить людей, яких зустрічає, у невинній та грайливій формі, навіть на публіці та перед камерами». У повідомленні йдеться, що він шкодує про цей інцидент.

Далай-лама має міжнародну популярність у багатьох людей, для багатьох він є символом гармонії. Зі свого вигнання в Індії він веде кампанію за права тибетців і хоче добитися для них культурних та релігійних свобод у рамках Народної Республіки, а також у діалозі з Китаєм. За свою боротьбу він був удостоєний Нобелівської премії миру 1989 року.

Читайте також:  Протест проти судової реформи в Ізраїлі

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я