Помер Володимир Макей – глава МЗС Білорусі

32

Белта повідомляє про смерть міністра закордонних справ Білорусі Володимира Макея.

Помер Володимир Макей – глава МЗС Білорусі. Белта посилається на речника МЗС Білорусі Анатолія Глаза.

РИА Новости також підтвердили дані про смерть Макея з посиланням на очі. «Кілька годин тому раптово помер, – цитує Глаза агентство. – Нічого не віщувало. Ще вчора обговорювали плани на тиждень. Велика втрата всім нас».

Про причини смерті нічого не повідомляється.

У п’ятницю МЗС Білорусі писав на своєму сайті про зустріч Макея з Апостольським Нунцієм, архієпископом Анте Йозічем. У понеділок Макей мав провести переговори із главою МЗС Росії Сергієм Лавровим.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко висловив співчуття рідним та близьким міністра закордонних справ Володимира Макея.

Помер Володимир Макей

Макей народився 1958 року, він очолював білоруське зовнішньополітичне відомство із серпня 2012 року. До цього, з 2008 року він керував адміністрацією президента Білорусі Олександра Лукашенка. З 2000 до 2008 року був помічником Лукашенка.

Макей брав активну участь у переговорах Білорусі з країнами Заходу під час міграційної кризи 2021 року, він також допомагав організувати переговори української та російської делегацій після вторгнення армії РФ до України 24 лютого.

.

Читайте також:  Японія провела міжнародний огляд військового флоту

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я