Москва не в курсі, що вона “готує переворот” у Молдові

15

На підставі документів українських спецслужб президент колишньої радянської республіки Молдова заявила, що Росія хоче встановити контроль над країною. Москва це заперечує.

 

Москва не в курсі, що вона «готує переворот» у Молдові

Міністерство закордонних справ Росії відкинуло звинувачення в тому, що Росія «планує та готує переворот» у Молдові, колишній радянській республіці. «Подібні звинувачення абсолютно безпідставні та бездоказові», – заявила прес-секретар міністерства Марія Захарова.

Згідно з опублікованою заявою міністерства, вона звинуватила у наклепницькій кампанії як Україну, так і Молдову, яка раніше виступила з подібними звинуваченнями.

Президент колишньої радянської республіки Молдова Майя Санду попередила про спроби Росії повалити законну владу у її країні. Глава проєвропейської держави заявила, що план Москви передбачає підбурювання до насильницьких заворушень та нападів на державні установи Молдови та маскування їх під протести. Санду ґрунтувала свої заяви на документах розвідки, які Молдова нещодавно отримала від сусідньої України.

Москва звинуватила керівництво у Києві в тому, що тепер воно намагається втягнути Молдову у конфлікт між Україною та Росією. Керівництво Молдови намагається відволікти увагу від серйозних внутрішніх проблем звинуваченнями, сказала Захарова. «Росія не становить загрози для безпеки Республіки Молдова і виступає за розвиток взаємовигідного та рівноправного співробітництва», – заявила Захарова.

.

Читайте також:  Міністерство оборони: Спеціальні активи можуть скоротитися

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :