Київ: “Причина повільного контрнаступу – Захід”

34

“Час втрачений на те, щоб переконати західних партнерів поставити необхідну зброю.”

 

Київ: «Причина повільного контрнаступу – Захід»

Політичне керівництво у Києві пояснило повільний прогрес українського контрнаступу нерішучістю Заходу у постачанні зброї. “Час, втрачений на те, щоб переконати партнерів поставити необхідну зброю, відображається в конкретному розширенні російських укріплень”, – написав у п’ятницю радник президента України Михайло Подоляк у службі коротких повідомлень Twitter. Він сказав, що росіяни окопалися глибше і встановили систему мінних полів.

Прорив російської лінії фронту тепер потребує «розумного та продуманого підходу», сказав він. «Життя солдата – найвища цінність для України, – наголосив Подоляк. – Справжня війна – це не голлівудський блокбастер». Тому військове керівництво ґрунтуватиме свій підхід не на «вболівальниках на трибунах», а на «військовій науці та розумі».

Близько 3 тижнів тому українська армія розпочала свій довгоочікуваний наступ проти російських військ, що вторглися в країну майже 16 місяців тому. За цей час, за словами Києва, на південному сході України було звільнено 8 сіл та близько 113 квадратних кілометрів. За повідомленнями ЗМІ, обидві сторони зазнали великих втрат у живій силі та техніці. Київ прагне повернути усі свої території у межах 1991 року.

Читайте також:  Путін використовує ядерне залякування - експерт

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я