Дискримінація людей похилого віку в Німеччині недооцінена

15

Проблеми з пошуком роботи після 50 або відсутність кредитів: За словами Отамана, дискримінація за віком є ​​одним із «найдоцінніших явищ дискримінації». Вона наполягає на внесенні поправки до Основного закону.

 

Дискримінація людей похилого віку в Німеччині недооцінена

За словами Федерального уповноваженого по боротьбі з дискримінацією Ферди Атаман, дискримінація за віком є ​​одним із «найбільш недооцінених явищ дискримінації» у Німеччині. «Згідно з дослідженнями, з дискримінацією за віком стикається майже стільки ж людей, скільки і з расистською дискримінацією. Це має змусити нас задуматися, враховуючи, як мало ми говоримо про вікову дискримінацію», – сказав Атаман в інтерв’ю Deutsche Presse-Agentur.

Зокрема, за її словами, люди розповідають у антидискримінаційному бюро, що втратили роботу у 50 років.

«Що вони написали сотні заяв, а їх не запросили на співбесіду, хоча вони мають високу кваліфікацію. Або що вони не проходять ніякого подальшого навчання на роботі, тому що роботодавці кажуть, що це більше не варте того», – сказала Атаман. «Люди похилого віку розповідають нам про проблеми, пов’язані з тим, що їм не дають кредити, навіть якщо вони дійсно кредитоспроможні».

Вона сказала, що хотіла б додати термін «вік» до статті 3 Основного закону. У статті йдеться про те, що ніхто не може піддаватися дискримінації або отримувати преференції через інвалідність, стать, походження, расу, мову, країни проживання та походження, віру, релігійні або політичні погляди.

Отаман бачить необхідність вжиття заходів у зв’язку з розвитком цифровізації. «Цифровізація дуже рідко буває безбар’єрною. Якщо я пропоную телефонну гарячу лінію, я маю знати, що не всі люди добре чують», – каже Атаман. «Або якщо я запускаю онлайн-портал для запису на прийом до лікаря, я маю розуміти, що не всі люди настільки досвідчені в цьому, що можуть легко це зробити».

Читайте також:  Прорив у галузі електронних рецептів для всіх уже настав?

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я