Київ: “Контрнаступ йде за планом”

25

Український контрнаступ триває вже деякий час. За словами українських військових, операція йде за планом.

 

Київ: «Контрнаступ йде за планом»

Українські військові розповіли про те, що їхній контрнаступ йде за планом, але водночас визнали «складну ситуацію» на фронті. На півдні країни російські окупанти зустріли «запеклий опір», написав у Telegram український головнокомандувач Валерій Салушний. За його словами, просуванню українців заважали укріплення, щільні мінні поля та «велика кількість резервів». “Операція буде продовжуватися за планом”, – запевнив Салушний.

На відео він також показав себе разом із начальником Генерального штабу Сергієм Шапталою на командному пункті поблизу фронту. Цим Салушний, ймовірно, також спростував чутки в російських державних ЗМІ, які протягом деякого часу неодноразово стверджували, що його нібито було тяжко поранено внаслідок ракетного обстрілу в травні.

Тим часом, заступник міністра оборони України Ханна Мальяр повідомила про «складну ситуацію» та запеклі бої на сході України. Російські військові намагаються повернути ініціативу під Куп’янськом у Харківській області та під Лиманом у сусідній Луганській області, сказала вона.

Україна протистоїть російському вторгненню вже майже 16 місяців. Майже два тижні тому українська армія розпочала довгоочікуваний контрнаступ. З того часу, за даними Києва, було звільнено вісім сіл та близько 113 квадратних кілометрів території.

Читайте також:  Cаміт ЄС має великий драматичний потенціал

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я