Зробити словесні сексуальні домагання караним злочином

18

Значні словесні сексуальні домагання мають стати караними відповідно до волі парламентської групи СДПН. «Хоча будь-яка проста образа карається, навіть образливі та залякуючі словесні сексуальні домагання зазвичай звільняються від покарання», – пояснила представник парламентської групи з правової політики Соня Айхведе. Вона послалася на рішення Федерального Верховного суду, який визнав некараним прохання 65-річного чоловіка до 11-річної дівчинки слідувати за ним, тому що він хотів «песнути її кицьку». «Тут необхідні дії», – наголосив Ейхведе.

Парламентська група СДПН пропонує запровадити новий кримінальний злочин за «цілеспрямовані, явно небажані та значні словесні та нефізичні сексуальні домагання», про що йдеться у проекті документа з викладом позиції, який парламентська група має намір ухвалити цього вівторка. Він є у розпорядженні берлінського агентства Deutsche Presse-Agentur. «Домагання є особливо серйозним, якщо воно залучає людину до сексуальних подій, має принизливий або залякувальний характер, триває певний час або якщо зацікавлена ​​особа не може уникнути її розумним способом», – йдеться у проекті.

За даними парламентської групи, у Кримінальному кодексі та Законі про адміністративні правопорушення існують склади правопорушень. Однак вони не виконуються здебільшого словесних та нефізичних сексуальних домагань, тому словесні сексуальні домагання зазвичай залишаються безкарними. Непристойні та залякуючі сексуальні домагання зазвичай також не карані.

«Насильство щодо жінок, як і раніше, не сприймається всерйоз».

«Це неприйнятно в рівноправному суспільстві», – каже Кармен Вегге, член парламенту, яка відповідає за це питання у парламентській групі СДПН. «У нашому суспільстві насильство щодо жінок часто все ще не сприймається всерйоз, хоча масштаби його величезні. Навіть словесні сексуальні домагання применшуються, а тим часом їх наслідки дуже значні: від уникнення постраждалими певних суспільних місць до психологічних наслідків, таких як депресія, порушення сну та відсутність драйву».

Читайте також:  Китай у Берліні: переговори між суперниками

За словами групи, мова не повинна йти про кожну форму сексизму. «Оскільки забезпечення дотримання моральних понять не є завданням сексуального кримінального права». Однак нижче за певний поріг зазіхання на право на сексуальне самовизначення не заслуговують на санкції, йдеться в документі. «Сюди відносяться небажані компліменти та зауваження сексуального характеру, такі як звуки поцілунків, свист чи коментарі, пов’язані із зовнішністю».

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я