Косметичні гіганти зіткнулися із судовими позовами

6

Окружний суддя США Мері Роуланд у штаті Іллінойс ухвалила, що позивачі надали достатньо доказів того, що компанії діяли недбало, неправильно розробили продукцію і не попередили покупців про ризики.

Косметичні гіганти зіткнулися із судовими позовами

У США подано тисячі судових позовів проти компаній L’Oreal, Revlon та інших виробників косметики. Їхні хімічні засоби для випрямлення волосся підозрюються в канцерогенності. Крім того, стверджується, що компанії не попередили своїх клієнтів про небезпеку.

Косметичні гіганти L’Oreal і Revlon, а також інші виробники косметики в США зіткнулися з більш ніж 8000 судових позовів щодо потенційного ризику виникнення ракових захворювань внаслідок застосування їх хімічних засобів для випрямлення волосся. Окружний суддя США Мері Роуланд у штаті Іллінойс ухвалила, що позивачі надали достатньо доказів того, що компанії діяли недбало, неправильно розробили продукцію і не попередили покупців про ризики.

Позови стосуються низки невеликих косметичних компаній, у тому числі індійських. Компанії L’Oréal та Revlon не відповіли на прохання про коментар. Продукція, що містить хімічні речовини для постійного випрямлення волосся, переважно продається афроамериканським жінкам. Перші позови було подано після того, як у жовтні 2022 р. Національний інститут здоров’я США провів дослідження, що показало, що у жінок, які використовують ці кошти кілька разів на рік, більш ніж удвічі підвищується ймовірність розвитку раку матки.

Після появи перших позовів компанія L’Oreal заявила, що «впевнена у безпеці нашої продукції та вважає, що нещодавно подані проти нас позови не мають під собою жодних правових підстав». Представник Revlon раніше заявив, що компанія не вважає, що наука встановила зв’язок між хімічними засобами для випрямлення волосся та раком.

Читайте також:  Протести в Ірані: ще двох демонстрантів страчено

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я