Американські актриси розповіли про дитинство

41

Актриса Хіларі Дафф знає все про кастинги та відмови: свою першу головну роль вона отримала у віці десяти років.

Американські актриси розповіли про дитинство

Американські актриси Хіларі Дафф (36) та Дрю Беррімор (48) розповіли, що їм довелося звикнути до відмов у дитинстві. “Було так багато моментів, коли я почувала себе невдахою, коли я не отримувала роботу або коли я тупцювала на місці”, – пояснила Дафф, яка зіграла свою першу головну роль у десятирічному віці у фільмі “Каспер зустрічає Венді”, у ток-шоу Беррімор. “The Drew Barrymore Show”. “Але мені потрібно було наповнити своє життя реальними речами, і в той момент цього було достатньо”.

Беррімор, яка стала всесвітньо відомою у віці семи років завдяки ролі у фільмі «ET», розповіла про дивну для неї дитинство ситуацію, коли її не обрали на прослуховуванні. «У мене були такі дивні стосунки з відмовою у такому ранньому віці, що я оцінила те, що він мені дав. А саме ідею про те, що місця вистачить усім і конкуренція не потрібна», – сказала Беррімор.

За словами Дафф, вона отримала так багато відмов, що вже не пам’ятає жодної з них. Вона засунула їх кудись далеко в минуле. За її словами, навіть сьогодні вона пояснює своєму одинадцятирічному синові, що «не варто триматися», коли вона зазнає невдачі у спорті.

Читайте також:  Антуан Арно: що відомо про життя французького бізнесмена

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я