Конгресмени США закликають Байдена до переговорів із РФ

13

Декілька лівих членів Палати представників закликали розглянути можливість прямих контактів з Путіним для пошуку варіантів припинення вогню.

Конгресмени США закликають Байдена

Президент України Володимир Зеленський раніше заявляв, що не бачить можливості переговорів із лідером Росії Володимиром Путіним. Особливо після незаконного проведення референдумів та анексії частини українських територій. У цьому її підтримують і лідери західних країн. Однак конгресмени США закликають Байдена піти на прямий контакт із керівництвом РФ з метою пошуку можливостей для припинення вогню. Про це заявила група лівих демократів із Палати представників.

Водночас американські законодавці наголошують, що вони не хочуть чинити тиск на Зеленського та політичне керівництво України. Вони, за словами конгресменів, мають ухвалювати суверенні рішення.

Конгресмени США закликають Байдена вести переговори з Росією без участі України.  Фото: Gerd Altmann / pixabay.com

Проте Конгрес США має думати і про інтереси американських громадян. У тому числі про мільярди податкових надходжень, які зараз витрачаються на військову допомогу Україні. Тому, на їхню думку, необхідно розглянути альтернативні варіанти. У тому числі проведення переговорів із Володимиром Путіним.

Наприклад, одним із значних аргументів у переговорах може бути пом’якшення тиску санкцій у відповідь на певні дії Росії в рамках конфлікту з Україною.

Конгресмени США закликають Байдена до переговорів та заявляють про можливе зменшення допомоги

До цього конгресмен Кевін Маккарті вже заявляв про те, що найближчим часом можливе зниження обсягів військової допомоги. Це може статися вже у листопаді, коли члени Республіканської партії отримають більшість у законодавчому органі країни.

На листа членів Конгресу вже відреагували у Джо Байдена. Прес-секретар лідера США Карін Жан-П’єр вкотре наголосила, що Сполучені Штати не вестимуть переговори про Україну з будь-ким без участі українського керівництва.

Україна, вважає вона, не менше за США хоче закінчення війни. Однак поки що немає ознак того, що російська сторона готова до застосування дипломатичних інструментів для вирішення конфлікту. Тому Сполучені штати продовжать надавати допомогу та відправляти в Україну все те, що допоможе їй здобути перемогу військовими способами.

Читайте також:  Словаччина поставить Україні 13 винищувачів

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :