Кадиров критикує хід війни в Україні

29

Він вважає, що “спеціальна військова операція” в Україні перетворилася на “війну”, яка вже йде на території Росії.

Кадиров критикує хід війни

Глава Чеченської республіки РФ Рамзан Кадиров неодноразово висловлювався щодо військових дій в Україні, підтримуючи російське керівництво. Однак тепер його риторика дещо змінилася. У своєму зверненні до телеграм-каналі Кадиров критикує хід війни. Причому він уже використовує термін «війна», а не називає її «спеціальною військовою операцією», як це заведено в російських ЗМІ.

Кадиров критикує хід війни і вважає, що вона йде на території Росії

Свої думки щодо військових дій в Україні голова Чечні висловив у 13-хвилинному голосовому зверненні, розміщеному у його офіційному телеграм-каналі.

Основною думкою, що пронизує весь його виступ, є критика війни. Точніше, способи її ведення в Україні. Кадиров говорить про те, що керівництво Росії називає те, що відбувається в українських землях, «спеціальної військової операції». Однак голова Чечні вважає, що необхідно використовувати термін «війна» всупереч вимогам Роскомнагляду. Причому, ця «війна» вже йде на території Росії.

Кадиров критикує хід війни, уникаючи використання терміна

Кадиров зазначає, що йому такий стан справ не подобається. Тому він закликає до ескалації, мотивуючи це нібито атаками українських військ на об’єкти, які розташовані в Росії. Причому доказів завдання таких ударів він не наводить. Хоча пізніше з контексту стає зрозумілим, що під «російською територією» він розуміє Херсонську та Запорізьку області, анексовані Росією.

Глава Чечні вважає, що удари російських військ, які армія РФ завдає у відповідь на дії ЗСУ, є недостатніми. Він говорить про те, що у відповідь на один удар необхідно прати з землі цілі населені пункти.

На його думку, західні країни вже вичерпали можливості для санкційного тиску. Тому Росії, каже Кадиров, вже не варто побоюватися найгіршого. У ЄС уже скінчилися сили.

Читайте також:  Шольц: Путін недооцінив єдність Заходу

Кадиров критикує хід війни та спростовує власні слова про мобілізацію у Чечні

У своїх виступах до цього глава Чечні неодноразово заявляв, що заходів щодо «часткової мобілізації» в республіці проводиться не буде. Нібито план мобілізації вже виконано за рахунок людей, які добровільно вирушили на фронт.

У своєму останньому зверненні він спростовує власні слова та говорить про те, що Чеченська республіка має відправляти ще більше своїх громадян на війну. На його думку, з 1,6 млн населення республіки не менше 300–400 тисяч мають брати участь у бойових діях.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :