Команда Трампа передала слідчим більше секретних матеріалів

17

За повідомленнями ЗМІ, команда колишнього президента США Дональда Трампа передала судовим органам чергові таємні матеріали.

Матеріал нібито було виявлено кілька тижнів тому у приватній резиденції Трампа Мар-а-Лаго у Флориді, повідомили у п’ятницю ввечері (за місцевим часом) телекомпанії CNN та ABC із посиланням на неназвані джерела. За повідомленнями, ноутбук одного із співробітників Трампа також було передано судовим органам. У той час як ABC згадав лише ймовірно порожню папку з печаткою поруч із ноутбуком, CNN повідомив, що було знайдено й інші секретні документи.

Залишаючи Білий дім, Трамп забрав із собою в Мар-а-Лаго велику кількість урядових документів, включаючи низку особливо секретних документів. У серпні Федеральне бюро розслідувань провело обшук у маєтку та вилучило різні секретні документи. Своїми діями Трамп, можливо, скоїв кримінальний злочин. До обшуку Національний архів неодноразово просив його повернути документи.

За повідомленнями, після обшуку судові органи безуспішно вимагали від адвокатів Трампа запевнень у тому, що жодних секретних документів екс-президент зараз не має. За даними ABC, після цього команда Трамп зайнялася пошуком додаткових документів. Тим часом спеціальний слідчий, призначений Міністерством юстиції, вивчає цю справу.

.

Читайте також:  Суд додав Вайнштейну ще 16 років ув'язнення

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я