Восьмирічна дитина загинула після нападу палестинця в Єрусалимі

27

Число жертв автомобільного нападу на автобусну зупинку у Східному Єрусалимі зростає. Восьмирічний хлопчик помер у лікарні. На Західному березі знову спалахнуло насильство.

 

Восьмирічна дитина загинула після нападу палестинця в Єрусалимі

Ще одна дитина загинула після нападу палестинця на ізраїльтян на автобусній зупинці у Східному Єрусалимі. Восьмирічна дитина померла від небезпечних для життя травм, повідомив представник лікарні «Шаарей Цедек» у Єрусалимі у суботу ввечері. Таким чином, кількість жертв досягла трьох людей.

Палестинець зі Східного Єрусалиму в’їхав своїм автомобілем у натовп людей у ​​районі Рамот у п’ятницю. Шестирічна дитина – брат загиблої восьмирічної дитини – і 20-річного чоловіка було вбито.

За даними поліції, терориста – 31-річного палестинця – було вбито. Ізраїльські ЗМІ повідомили, що чоловіка зі східної частини Єрусалиму, де проживає більшість арабів, зовсім недавно випустили з психіатричної клініки.

На окупованому Західному березі у суботу у зіткненні з ізраїльськими поселенцями було вбито 27-річного палестинця. Чоловік отримав смертельне вогнепальне поранення у голову, повідомило палестинське міністерство охорони здоров’я. За повідомленнями, поселенці відкрили вогонь під час інциденту, що стався неподалік невеликого міста Салфіт.

Побоювання щодо подальшої ескалації

Ізраїльська армія заявила, що отримала повідомлення про запеклі зіткнення між десятками палестинців та ізраїльських цивільних осіб. “Нам відомо про повідомлення про палестинця, який був доставлений до лікарні до прибуття ізраїльських солдатів і загинув від вогнепального поранення”, – йдеться у заяві. Після прибуття на місце події солдати відкрили вогонь у повітря, йдеться у повідомленні, припинивши зіткнення.

Ситуація з безпекою в Ізраїлі та на палестинських територіях залишається вкрай напруженою вже кілька тижнів. З початку року внаслідок нападів палестинців загинули дев’ять ізраїльтян та один українець. З початку хвилі терору майже рік тому ізраїльська армія здійснює майже щоденні рейди на Західному березі. Це призвело до неодноразових зіткнень. Тільки цього року 45 палестинців було вбито у сутичках або внаслідок власних нападів. Також неодноразово надходять повідомлення про насильство із боку ізраїльських поселенців щодо палестинців, ізраїльських активістів чи солдатів.

Читайте також:  Війна проти України: така ситуація

Ізраїль завоював Західний берег та Східний Єрусалим у 1967 році. Сьогодні там мешкає понад 600 000 ізраїльських поселенців. Палестинці претендують на ці території для створення незалежної держави Палестину із столицею в арабському Східному Єрусалимі.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я