Кіршнер критикує слідчих після замаху на вбивство

5

У вересні 2022 року вбивця цілиться у віце-президента Аргентини зблизька, але пострілу не відбувається. Розслідування вже закрите, але суперечки про цей інцидент продовжуються.

 

Аргентина: Кіршнер критикує слідчих після замаху на вбивство

Після невдалого замаху на віце-президента Аргентини Крістіну Кіршнер колишній глава держави південноамериканської країни різко критикувала прокуратуру. «Все розслідування характеризується небажанням знати правду», – написала екс-президент (2007-2015) на своєму сайті у понеділок.

Раніше прокуратура завершила розслідування і зажадала розпочати основний судовий процес щодо трьох обвинувачених. Відповідно, перед судом постануть передбачуваний убивця, його подруга та спільник. За даними слідства, обвинувачені планували напад наодинці, і не було жодних ознак того, що за ним стояли вони. З іншого боку, Кіршнер підозрює опозицію в тому, що вона стоїть за нападом, і назвала завершення розслідування «черговим актом безкарності».

На початку вересня минулого року перед квартирою Кіршнер у Буенос-Айресі чоловік направив на віце-президента пістолет з близької відстані та принаймні один раз натиснув на курок. Однак пострілу не було. Потім його було затримано прихильниками Кіршнера і заарештовано поліцією.

Кіршнер настільки ж популярна, як і суперечлива в Аргентині. Вона вважається справжнім натягувачем струн у лівому уряді президента Альберто Фернандеса. Нещодавно її засудили до шести років ув’язнення за корупцію в першій інстанції. Проте вона вважає себе жертвою політично вмотивованої системи правосуддя. «Для мене немає правосуддя ні як для обвинуваченої, ні як жертви. Вони хочуть бачити мене за ґратами чи мертвими», – Написала вона наприкінці своєї заяви в Інтернеті.

Читайте також:  Роберт Де Ніро посварився з колишнім помічником

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я