Кава при діабеті – як кофеїн впливає на вироблення інсуліну і на цукор у крові?

1157
кава

Ґрунтуючись на даних досліджень, існує ймовірність того, що вживання кави може змінювати вироблення інсуліну та підвищувати рівень цукру в крові за наявності діабету – принаймні в людей із певною комбінацією генів і підвищеною чутливістю до кофеїну.

Вчені виявили зв’язок між вживанням кави та підвищенням рівня цукру в крові – за даними дослідження, люди з наявністю діабету 2 типу, які вживали 500 мг кофеїну щодня (еквівалент двом чашкам кави або міцного чаю), мали вищий рівень цукру.

Дані дослідження прямо суперечать поширеній думці про те, що вживання кави пов’язане з більш низьким ризиком розвитку цукрового діабету. Ймовірно, це пояснюється тим, що організм різних людей по-різному реагує на вживання кави.

Чи можна пити каву при діабеті?

Традиційно вважалося, що люди, які вживали каву, менше схильні до ризику розвитку цукрового діабету – проте результати були отримані шляхом статистичного аналізу, а не прямих експериментів. Ймовірно, вплив мали вторинні фактори.

Новіші дослідження були покликані вивчити прямий вплив кофеїну на організм. Зокрема, вони виявили те, що речовина знижує чутливість до інсуліну – що, зрештою, погіршує здатність тіла утилізувати глюкозу і виражається в підвищенні рівня цукру в крові.

Однак цей висновок також не однозначний. Проведене 2018 року дослідження визначило, що чутливість до дії кофеїну визначається роботою щонайменше двох генів – а організм деяких людей здатний краще (і швидше) утилізувати кофеїн.

Досліджувані дози

Основна проблема – варійований обсяг кофеїну в напоях. Неможливо передбачити, яка саме кількість міститься в чашці кави або чаю – це залежить від сорту, а також від механіки заварювання.

Дозою, яка показала вплив на підвищення рівня цукру в крові, були 500 мг кофеїну (в чистому вигляді) – що може відповідати як двом чашкам еспресо, так і літру водянистої кави.

Читайте також:  Що робити у разі втрати чи пошкодження багажу?

Механізм дії кофеїну

В основі механізму дії кофеїну лежить блокування гормону аденозину і ферменту фосфодіестерази. Впливаючи на мозок, аденозин призводить до розслаблення – однак під час вживання чаю або кави ця дія блокується, побічно спричиняючи підбадьорливий ефект.

Крім цього, кофеїн підвищує рівень адреналіну – цей гормон здатний знижувати можливість клітин тіла використовувати глюкозу, а також може впливати на вироблення інсуліну (знижуючи його). Однак багато що залежить від дози і рівня толерантності організму.

Натуральні антиоксиданти

До складу натуральної кави входить до кількох сотень різноманітних компонентів – насамперед, поліфенолів та антиоксидантів.

Натуральний чай (особливо зелений) також містить потужні природні антиоксиданти кахетини – здатні впливати на обмін речовин.

Однак дослідження кави мали на увазі вивчення впливу кофеїну в чистому вигляді – для більш точних даних.

Практичні рекомендації

Важливо відзначити, що вищезгадане дослідження показало, що у людей з наявністю цукрового діабету 2 типу після вживання кави змінювалася реакція організму на вживання інших вуглеводних продуктів – зокрема, сильніше підвищувався рівень цукру в крові, а також змінювалося вироблення інсуліну.

Плюс до всього, проведене 2017 року дослідження показало, що чашка кави з кофеїном (порівняно з кавою без кофеїну) впливала на смакові рецептори людей – особливо на їхню інтерпретацію рівня солодкості їжі, підвищуючи в такий спосіб тягу до солодкого.

Ймовірно, подібний ефект може проявлятися і при вживанні цукрозамінників. Теоретично, деякі з них можуть провокувати зміни процесів вироблення інсуліну – оскільки організм все-таки відчуває солодкий смак.

Підсумок

У пояснювальній записці вчені висувають гіпотезу, що люди з діабетом або переддіабетом повинні вкрай акуратно ставитися до вживання кофеїну, який міститься в чаї та каві, – хоча й додають, що дослідження проводилися на малій кількості людей (14 випробовуваних).

Читайте також:  Чому не варто відкривати холодильник без особливої ​​причини, ставити його біля плити та накопичувати в ньому шар льоду

Особливо сильно ефект кофеїну може проявлятися під час спільного вживання з джерелами солодкого смаку – маючи на увазі як швидкі вуглеводи, так і, можливо, цукрозамінники.

Ґрунтуючись на даних досліджень, існує ймовірність того, що вживання кави може змінювати вироблення інсуліну і підвищувати рівень цукру в крові за наявності діабету – принаймні, у людей з певною комбінацією генів і підвищеною чутливістю до кофеїну.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я