Як упорядкувати будинок: люди витрачають 6,5 місяців життя на пошуки втрачених речей

23

Дослідження показують, що протягом життя ми витрачаємо в середньому 6,5 місяців на пошуки втрачених речей у будинку. Експерти з облаштування переконані, що цей час можна було б провести набагато приємніше. Вони діляться порадами, як заощадити гроші та час, а також покращити душевний стан, просто наводячи лад у будинку.

“Будь-яка річ втрачає свою функцію, якщо її не можна знайти, тому облаштований будинок допомагає не тільки підвищити комфорт, а й скоротити витрати. При облаштуванні в будинку слід враховувати три основні принципи – простота, логічність і доступність. будинку все має добре переглядатися. Якщо все можна легко знайти, немає необхідності купувати нові речі. Крім того, якщо кожна річ має своє місце, то це також допомагає економити час”, – каже лідер думок у галузі довгострокової моди і консультант зі стилю Анете Озолиня. За її словами, різні дослідження показують, що 80% безладу у більшості будинків – це результат безладу, а не брак місця.

Почніть з малого – облаштуйте свій гардероб

Якщо облаштування в будинку – це довгострокова мета, то облаштування гардеробу може стати добрим початком. “Хоча нічого в гардеробі не може фізично зіпсуватися, варто пам’ятати, що можливе моральне старіння. Тому важливо вибирати моделі, які будуть актуальні тривалий час. Правильне зберігання та догляд за одягом допоможуть довше зберегти якість цих речей, адже тканині, на жаль, загрожує моль , цвіль і вогкість”, – наголошує консультант зі стилю. За її словами, правильне та акуратне зберігання речей також допомагає уникнути стресу та занепокоєння.

“У правильно облаштованому гардеробі ми чітко бачимо, що у нас є, і можемо заощадити щонайменше 10 хвилин вранці, коли приймаємо рішення, що одягти”, – каже Озоліна.

Читайте також:  4 рекомендації щодо прикраси різдвяного столу, які не вимагатимуть великих витрат

За словами експерта IKEA, є різні рішення для всіх зон у будинку – від гардеробів та книжкових шаф до сервантів та простих полиць. Вибір правильних рішень для зберігання допомагає забезпечити порядок.

“Коли йдеться про зберігання одягу та гардеробу в цілому, зазвичай не існує універсальних рішень. Оформіть свій гардероб відповідно до вашого стилю, щоб улюблені речі завжди були на увазі. Використовуйте кошики або коробки, щоб складати одяг боком, так окремі речі будуть кращими видно і їх буде легше діставати. Мати окреме місце для шкарпеток і ящики для зберігання сезонного одягу також корисно для підтримання порядку в гардеробі. дизайн інтер’єру.

На думку Д.Римкуса, гарною ідеєю є влаштування вторинного сховища – це рішення для зберігання будинку речей, що рідко використовуються, у менш помітних місцях, наприклад, сезонний одяг і постільна білизна можна зберігати в спеціальних мішках під ліжками.

“Під час домашніх візитів ми бачимо, що в багатьох будинках речі зберігаються в невідповідних місцях. Для пристроїв, які використовуються лише один або два рази на місяць, краще вибрати верхні полиці, а не нижні ящики, де слід зберігати щоденне приладдя. Їх можна зберігати на найвищій полиці, під шафою чи спеціальних ящиках під ліжком”. Він також запропонував встановити в календарі дату перед кожним сезоном, коли ви переглядаєте весь одяг, щоб віддати те, що вам більше не потрібно.

Позбавтеся непотрібних, сентиментальних речей

Як ще одна ефективна рекомендація О. Озолиня пропонує скрупульозно переглянути речі і позбутися тих, які “можуть коли-небудь знадобитися”.

“У процесі облаштування потрібно відповісти на два важливі питання – “у нагоді” і “коли саме” ця річ буде використовуватися. У кожного з нас є свої фантазії, в яких ми плануємо ходити в походи, в’язати шкарпетки, піч торти і т.д. Це уявлення про те, якими ми хотіли б себе бачити, але яке найчастіше не стає реальністю: чи варто зберігати річ 10 років, чи краще прожити 10 років без речі, яка набридає і постійно нагадує, що ви ще не почали нею користуватися? Причому відмова від надмірностей не означає відмови від мрії, це просто можливість поставити в пріоритет власний комфорт.

Читайте також:  Як Армандс Сімсонс позбавляється речей, які йому більше не потрібні?

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я