Як підготуватися до свята з мінімальними витратами для бюджету

17

Разом із першими числами грудня зазвичай починається гарячкова підготовка до Різдва. Дизайнер з інтер’єру ділиться способами, які допоможуть заощадити при прикрасі будинку, створенні затишку та підготовці подарунків.

“Для того щоб створити тепле відчуття свята та привнести до свого будинку новітні тренди, не потрібно витрачати багато грошей і купувати повний набір нового різдвяного посуду або прикрас. Хитрість полягає в тому, щоб оновити наявну колекцію деякими новими елементами. заощадити кошти, але також є більш раціональним. Єдине правило – шукати схожі кольори та стиль, щоб нові та старі елементи поєднувалися або доповнювали один одного”, – каже Даріус Римкус, керівник відділу дизайну інтер’єрів IKEA.

Перед покупкою перевірте свою поточну колекцію

Щоб прикрасити свій будинок із мінімальними витратами для бюджету, він пропонує спочатку завжди враховувати те, що у вас вже є. А потім додати щось нове, щоб оновити вигляд. Якщо це ялинкові прикраси, то це можуть бути 1-2 нові зовні унікальні предмети різдвяного декору, які можуть прекрасно доповнити вже наявні.

Ще одна хитрість полягає в тому, щоб мати або купити два різні набори ялинкових іграшок однакової форми та перемішувати їх між собою кожен другий рік. Наприклад, з обох наборів в один рік ви можете вибрати тільки срібні ялинкові іграшки та холодні кольори на зразок синього, а наступного року змішати срібні ялинкові іграшки з теплішими квітами.

Однак майте на увазі, що зі старими прикрасами потрібно поводитися дбайливо, особливо з їх скляними та металевими частинами, так як вони можуть проржавіти або стати більш чутливими до світла і легко розбитися. Якщо це так, замініть зламані частини, акуратно очистіть їх і запакуйте в окремі паперові пакети або прозорі пластикові коробки, щоб уникнути роздавлювання.

Читайте також:  Як покращити колір обличчя? Способи, які справді працюють

“Спосіб заощадити в довгостроковій перспективі – це ще вибирати прикраси, які будуть служити не тільки для зимових свят, але і для інших випадків. Наприклад, скляний купол можна використовувати в різні пори року: взимку це відмінне місце для розміщення на полиці різдвяних прикрас або освітлювальних прикрас. гірлянд, а в іншу пору року він може перетворитися на центральний елемент із зібраними вами шишками, мохом чи рослинами у горщиках», – радить Римкус.


Затишний будинок з низьким енергоспоживанням

Крім ялинки, варто подумати про прикраси в інших приміщеннях вашого будинку. Поставте на вікна ілюмінацію, постільте новий килим або покладіть подушки за кілька євро. Вони пом’якшать інтер’єр, нададуть йому більш святкового вигляду і зроблять його тепліше в холодну пору року. Не кажучи вже про практичну користь, оскільки штори та килими не лише прикрашають – вони ще відіграють ключову роль у збереженні тепла у вашому будинку. Вони утримують тепло в кожній кімнаті, не дозволяючи йому йти через вікна та підлоги.

“Коли справа доходить до ілюмінації, ви можете заощадити електрику, вибираючи світлодіодні лампочки та гірлянди. Наприклад, культові абажури STRÅLA у формі зірки у поєднанні зі світлодіодними лампочками – це надзвичайно екологічний та економічний вибір. Світлодіодні лампочки служать довше і споживають Стандартна світлодіодна лампочка на 250 люмен, що працює цілодобово, споживає всього 1,31 кВт/год на місяць, тобто ви витратите всього кілька десятків центів, залежно від тарифів вашого постачальника енергії», – каже дизайнер з інтер’єру.

Іншим бюджетним рішенням для освітлення є світлодіодні гірлянди на батарейках, так як можна використовувати акумулятори, що перезаряджаються, для ще більш тривалого результату, скорочуючи не тільки витрати, але і відходи. Ви можете заряджати акумулятори, що перезаряджаються, навіть до 1000 разів. Великим додатковим плюсом є вбудований таймер, який включає світло в один і той же час щодня і тримає його увімкненим протягом 6 годин.

Читайте також:  Квас: у чому його користь та шкода, скільки можна випити на день

Безвідходна подарункова упаковка

Дарування подарунків – одна з невід’ємних традицій у зимові свята. Ті, хто самі люблять упаковувати подарунки, можуть просто використати паперові пакети від своїх покупок.

Проте дослідження IKEA показало, що практичні речі є найбажанішими подарунками серед населення країни. Такий подарунок може також включати практичну упаковку, яка не перетвориться на сміття. “І їстівні, і інші подарунки можна красиво вкласти в скляні контейнери або коробки різних розмірів. Ви також можете обернути їх текстилем, наприклад, рушниками або серветками. Таким чином, упаковка стане частиною вашого подарунка. аксесуарами, такими як гірлянди. Атрибути природи на кшталт соснових шишок або гілочок також можуть бути різдвяними прикрасами», – каже Римкус.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я