Ми повинні захищати свободу, мир та толерантність

25

Лідер ХДС Фрідріх Мерц закликав до більш гарячої прихильності до демократії та свободи – особливо у світлі агресивної війни Росії проти України.

Мерц: Ми повинні захищати свободу, мир та толерантність

Лідер ХДС Фрідріх Мерц закликав до більш гарячої прихильності до демократії та свободи – особливо у світлі агресивної війни Росії проти України. Звичайно, у політиці необхідно боротися, сперечатися та обговорювати питання. «Але, будь ласка, давайте ніколи не забувати, що йдеться також – і насамперед – про захист миру, свободи, відкритості, ліберальності, толерантності в нашій країні та у всій Європі від усіх цих викликів, з якими ми стикаємося сьогодні» , – сказав Мерц у четвер на регіональній конференції для членів партії та зацікавлених сторін у Пфорцхаймі. “Коли, якщо не зараз? І хто, якщо не ми? – вигукнув Мерц.

Число людей у ​​всьому світі, які живуть у вільному демократичному суспільстві, знижується вже багато років. І навпаки, кількість людей, яким доводиться жити в авторитарній державі, зростає, сказав Мерц. Тон спілкування, наприклад, у соціальних мережах, і те, як ми спілкуємось один з одним у політичних дебатах, також мають стати більш продуманими. «Нам доведеться знову визначити, як свобода, відкритість і ліберальність ставляться до нас». Він додав, що ХДС має дати відповіді на ці найбільші виклики – не лише у матеріальному значенні, а й у соціально-політичному, ідеальному значенні. «Ми маємо знову боротися за демократію і верховенство закону».

Цей захід став початком чотирьох регіональних конференцій. Крім Мерца, на сцену перед приблизно 800 гостями із південного заходу, Рейнланд-Пфальца та Саара вийшли генеральний секретар ХДС Маріо Чая та лідер партії Баден-Вюртемберга Томас Штробль.

Читайте також:  Спекуляції щодо візиту Зеленського до Німеччини у травні

За змістом конференція буде присвячена новому маніфесту та майбутнім політичним пріоритетам християнських демократів. Наприкінці конференції аудиторія взяла участь у панельній дискусії – з питаннями на такі теми, як підприємництво, сталий розвиток та Німеччина як технологічне місце.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я