Іванка Трамп вважала за краще повернутися у своє колишнє коло

7

Підтримка президентської кампанії батька колись віддали її від звичного оточення.

Іванка Трамп вважала за краще повернутися у своє колишнє коло

У той час, як Дональд Трамп веде кілька судових справ, його дочка Іванка Трамп продовжує триматися на відстані від колишнього президента США. 41-річна жінка працювала на свого батька і за його президентства то входила, то виходила з Білого дому. Проте замість політики Іванка Трамп та її чоловік Джаред Кушнер тепер приділяють увагу родині, благодійності та розкішному способу життя.

Іванка регулярно викладає у Instagram знімки своїх дітей, чоловіка та подорожей. Крім того, колишня It-girl, зважаючи на все, повертається у свої колишні кола елітного суспільства США. Так, минулими вихідними Іванка Трамп була серед гостей на дні народження Кім Кардаш’ян, яка поділилася кількома фотографіями з дочкою Трампа.

Іванка Трамп та її родина переїхали до Флориди у 2021 році. Разом із чоловіком Кушнером та трьома дітьми вона незабаром переїде до свого нещодавно відремонтованого будинку в районі острова Індіан-Крік. Це місце користується популярністю у знаменитостей. Серед її сусідів буде й засновник Amazon Джефф Безос.

Відома як It-girl

До приходу в політику Іванка Трамп була невід’ємною частиною вищого товариства Манхеттена та постійним гостем на червоних доріжках та благодійних заходах. Однак підтримка президентської кампанії батька, а потім і посада його радника, за деякими даними, призвела до того, що Іванка була відкинута від свого колишнього оточення.

За даними New York Magazine, розрив із батьком розпочався кілька років тому. Іванка Трамп віддалилася від нього вже в останні тижні його президентства. Коли у листопаді 2022 року він оголосив, що хоче знову балотуватися у президенти, Іванка заявила, що «більше не планує займатися політичною діяльністю». Після того, як у березні 2023 р. Дональду Трампу вперше було оголошено імпічмент, Іванка у двозначній заяві заявила про свою підтримку батька та американської судової системи. З того часу батько та дочка не з’являлися разом ні на публіці, ні в Instagram.

Читайте також:  Навчання НАТО не вплинуть на громадянські польоти

«Те, що Іванці вдалося повернутися до своїх соціальних кіл і дистанціюватися від батька, зовсім не дивно», – цитує Business Insider юриста з питань розваг Мітру Ахурен. «Вона справді намагалася дистанціюватися від нього після його президентства».

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я