Рон ДеСантіс кине виклик Джо Байдену під час виборів 2024 року

28

Губернатор Флориди оголосить про план стати кандидатом від республіканців.

 

Рон ДеСантіс кине виклик Джо Байдену під час виборів 2024 року

Відомий американський республіканець Рон ДеСантіс оголосить про свою передбачувану кандидатуру на президентських виборах 2024 року на сервісі коротких повідомлень Twitter у середу, згідно з кількома повідомленнями.

За даними американських телеканалів Fox та NBC, під час розмови з генеральним директором Twitter Ілоном Маском, який транслюватиметься у Twitter, губернатор Флориди оголосить про свій план стати кандидатом від республіканців та кинути виклик президенту Джо Байдену. Початок заходу запланований на 18:00 за місцевим часом (північ за центральноамериканським).

Він вважався головним суперником Трампа у партії

44-річний консервативний прихильник, поряд із колишнім президентом Дональдом Трампом, нині вважається найперспективнішим кандидатом від республіканців, згідно з опитуваннями. У листопаді Трамп уже оголосив, що розпочне боротьбу за президентську номінацію на виборах 2024 року. ДеСантіс обіймає посаду губернатора південного американського штату Флорида з початку 2019 року. У листопаді 2022 року його було затверджено на посаді з високим результатом – що зміцнило його позиції щодо прагнення до вищого.

Протягом деякого часу він вважався головним суперником Трампа в партії, після того, як Трамп був для нього свого роду наставником багато років тому. До того, як ДеСантіс, батько трьох дітей, зробив кар’єру політика, він навчався в елітних університетах Йеля та Гарварда, служив у військово-морському флоті – та в Іраку. До обрання губернатором ДеСантіс кілька років був членом Палати представників.

Читайте також:  14-річний палестинець загинув внаслідок обстрілу

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я