У Японії офіційно відкрився парк студії “Гіблі”

24

Три із п’яти секцій парку відкрилися для відвідувачів 1 листопада.

У Японії офіційно відкрився парк студії Ghibli

Тепер, коли парк «Гіблі» відкритий, шанувальники творчості японської анімаційної студії можуть пошукати парфумів сажі з мультфільму «Мій сусід Тоторо» або спокійно посидіти у поїзді поряд із персонажами з картини «Віднесені привидами».

Для тих, хто не знайомий із творчістю студії «Гіблі», «Мій сусід Тоторо» – це мультфільм 1988 року про двох юних сестер Сацукі та Мей, які потоваришували з химерними істотами у своєму новому сільському будинку, поки чекали одужання своєї матері після тривалої хвороби . «Віднесені привидами» – удостоєний премії «Оскар» мультфільм про відважну дівчинку на ім’я Тіхіро та її чарівну пригоду заради порятунку батьків та друзів.

У Японії офіційно відкрився парк студії

Насамперед парк

За словами тих, хто брав участь у створенні парку “Гіблі”, це не типовий тематичний парк. На сайті парку відвідувачів навіть попереджають, що у парку «немає великих атракціонів». Натомість гостям пропонується «прогулятися, відчути вітер і відкрити для себе чудеса». “Хоча я сподіваюся, що парк незабаром відкриється повністю, я також турбуюся про те, чи дійсно люди прийдуть і насолодяться ним”, – сказав режисер Горо Міядзакі, син співзасновника студії “Гіблі” Хаяо Міядзакі, під час рекламного заходу перед відкриттям парку.

Щодо натхнення для створення парку, то, за словами режисера, його було розроблено з урахуванням інтересів місцевих жителів. «Люди думають про нього як про тематичний парк розваг. Однак я завжди хотів, щоб це був просто парк. Я вважаю, що парки насамперед призначені для місцевих мешканців. Я хочу, щоб вони подобалися місцевим жителям більше, ніж будь-кому».

П’ять зон, включаючи крите місто «Гіблі» та ліс «Дондоко»

Парк «Гіблі» площею близько 17,5 акрів складатиметься із п’яти різних зон. Наразі для відвідувачів відкрито три.

Читайте також:  Цілей спецоперації не досягнуто, вважає експерт

Великий склад “Гіблі” – це головна зона парку. Це велике крите «місто», заповнене вулицями, експонатами та знаменитими сценами з фільмів студії «Гіблі». Також у місті є кінотеатр. У ньому демонструються короткометражні фільми, які можна побачити лише у новому парку та в музеї «Гіблі» в Токіо. Тут також є дитячі ігрові кімнати, ретро-вулиці, сувенірні магазини та два кафе.

Друга зона, відкрита зараз для відвідувачів, – це Пагорб молодості. Там гості можуть знайти антикварний магазин із романтичного мюзиклу «Шепіт серця». Це також точка огляду, з якої відкривається панорамний краєвид на парк.

Ліс “Дондоко”, третій відкритий зараз регіон, присвячений мультфільму “Мій сусід Тоторо”. Тут є будинок та ігровий майданчик на тему мультфільму.

У Японії офіційно відкрився парк студії

Парк «Гіблі» відкритий з 10.00 до 17.00 у будні (крім основних шкільних свят) та з 9.00 до 17.00 у святкові дні та вихідні. У вівторок парк закривається (якщо тільки вівторок не є святковим днем).
У парку немає загального вхідного квитка. Натомість необхідно заздалегідь замовляти квитки в кожну окрему зону, вартість яких варіюється від 1000 до 2500 японських ієн.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :