Яку хитрість вигадала Кейт Міддлтон, щоб помирити Вільяма та Гаррі

6

Здається, мир між Гаррі та Вільямом все ближче. Тому, що за справу береться «таємний агент Корони». І це принцеса Уельська. Ходять чутки, що Кейт Міддлтон хоче помирити Вільяма та Гаррі, і по-справжньому зблизитися з Меган Маркл. І для цього принцеса розробила вже план. Що задумала Кейт, розповіли інсайдери.

Як Кейт Міддлтон хоче помирити Вільяма та Гаррі

Конфлікт усередині знаменитої четвірки, а також між Гаррі, Меган та рештою членів королівської родини затягнувся. Постійно якісь дрібні обставини підливають олії у вогонь. Після того як не стало королеви Єлизавети, здавалося, що стосунки Вільяма та Гаррі зміцняться. Адже загальне горе часто змушує забути про минулі розбіжності. Але коли Гаррі та Меган приїхали на траурні заходи, їх явно зустріли не з теплотою.

Кейт Міддлтон, як вважають інсайдери, хоче повернути світ у сім’ю. Вона впевнена, що королева була б рада цьому. Помирившись, Кейт, Вільям, Гаррі та Меган найкраще вшанували б пам’ять Єлизавети II. І у принцеси Уельської вже є невеликий план щодо того, як це зробити.

Вільям та Кейт незабаром збираються вирушити до Америки з офіційним візитом. Раніше королівські експерти були впевнені, що подружжя не захоче під час поїздки зустрічатися з герцогами Сассекськими. Але зараз, схоже, ситуація змінилася. Інсайдери діляться, що для Кейт головною метою американського візиту тепер став мир між Вільямом та Гаррі.

Важливо, що Меган Маркл в курсі цього, тому що Кейт почала все більше з нею спілкуватися. Тепер залишається гадати, чи Меган допоможе втілити Кейт її задум або буде мовчазно спостерігати за тим, що відбувається. «У Гаррі та Меган напружені графіки, але Меган готова докласти зусиль [чтобы встретиться с Кейт и Уильямом]», – Поділився інсайдер. Звичайно, якщо принцеса та герцогиня об’єднають свої зусилля, то шанс помирити братів зросте.

Читайте також:  Як виглядає син Ілона Маска після зміни статі

Також інсайдер розповів, як швидше за все відбуватиметься зустріч родичів. Вони зберуться в тихому відокремленому місці і спілкуватимуться. Їм потрібно просто щиро поговорити один з одним. Кейт завжди подобався Гаррі. За час, поки він жив у Великій Британії, принцеса встигла до нього сильно прив’язатися. Тому бачити, як руйнуються стосунки між братами, Кейт боляче.

Кейт і Меган: як розвиваються їхні стосунки

Не все так погано, як здається. Кейт вже давно намагається налагодити контакт з Меган.. І маленькими кроками це все ж таки виходить. Інсайдери кажуть, що Кейт почала частіше спілкуватися з Меган, особливо після народження Лілібет. Принцеса шле герцогині звістки, відправляє подарунки. Схоже, що у палаці серйозно ставляться до наміру змиритися з герцогами Сассекськими. Подейкують, що придворним навіть доручили проявляти більше уваги до Гаррі та Меган, сподіваючись, що вони стануть м’якшими і підуть на поступки.

Життя надто коротке, щоб витрачати його на безглузді сварки. З відходом Єлизавети всі стали гостріше це відчувати. Тому сподіваємося, що у найближчому майбутньому чудова четвірка стане справжньою родиною.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я