Чому публіка потішається над різдвяною листівкою Меган Маркл

13

Святкові листівки — давня та улюблена народом традиція королівської сім’ї. З їхньою допомогою британські аристократи демонструють свою єдність із народом. Останні роки публіка найбільше раділа листівкам від Кейт Міддлтон та принца Вільяма. Зрозуміло, Меган Маркл просто мала скласти конкуренцію зірковій парі! Якоюсь мірою в актриси це вдалося. Різдвяна листівка Меган Маркл дуже здивувала публіку. Але, на жаль, зовсім не так, як це бачила для себе дружина принца Гаррі.

Невдала різдвяна листівка Меган Маркл

Давня традиція

За сто років британці вже звикли, що їхні владики перед Різдвом обов’язково складуть для підданих симпатичну листівку. Колись такі листівки робили лише безпосередні цар з королевою і спадкоємець престолу з сім’єю. Зараз практично кожен представник британської королівської сім’ї вважає для себе необхідним викласти в Мережу різдвяний знімок.

Як відомо, Різдво — свято тепле та сімейне. Тому навіть манірні британські аристократи намагаються, щоб на різдвяних листівках було якнайменше офіціозу. Зазвичай для листівки підбирають сімейний знімок. Причому фото це має бути свіжим. Королівська сім’я надто поважає своїх підданих, щоб згодовувати людям кілька разів поспіль один і той самий кадр!

Деталі виробництва

Найчастіше британські аристократи влаштовують перед Різдвом спеціальну фотосесію. Іноді спадкоємці престолу радують простий народ кадром з особистого архіву. Принаймні Кейт із принцом Вільямом завжди так робили. І незмінно потрапляли до десятки — публіці їхні листівки дуже подобаються!

А ось Меган Маркл традиційно сідає в калюжу щоразу, як справа стосується різдвяних листівок. Згадати хоч скандал у 2020 році, коли Сасекські показали публіці не фотографію, а ілюстрацію. З цього невдалого рішення виросла ціла плеяда теорій змови. Від думок про розлучення Гаррі і Меган до навіженого припущення про те, що маленького Арчі не існує в природі!

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Mayhew 🐶🐱 (@themayhew)

Новий промах

До речі, прихильники останньої теорії змови знову підняли голову наприкінці 2022 року. І виною тому послужило нове творіння невгамовної актриси! Свіжа Різдвяна листівка Меган Маркл серйозно здивувала публіку. А заразом сильно розчарувала вірних шанувальників Сассекських, які так сподівалися помилуватися своїм улюбленцем.

Читайте також:  Чому мова Меган Маркл на саміті для молоді рознесли в пух і порох

Як бачиш, на новій листівці відображені лише Гаррі й Меган, що тримаються за руки. Фото пара займає половину листівки. На половині, що залишилася, розмістилося докладне, але до неможливості формальне привітання з Різдвом. Шанувальники з подивом констатують черговий промах Меган.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Meghan and Harry (@archwellorg)

По-перше, привітання з сімейним святом демонструє лише подружжя. Фанати вже з гіркотою жартують, що Маркл намагається виглядати молодшою ​​за свої роки, виключаючи з публічних знімків власних дітей. По-друге, фото виглядає награним та нудним. Ну а по-третє, люди рішуче не розуміють, чому Маркл, відмовившись на словах від приналежності до королівської родини, насправді так завзято слідує аристократичним традиціям! Насправді дуже цікаве питання.

Фото на прев’ю Gettyimages

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я