Інвестори на фондових ринках США налякані дефолтом

19
Під впливом все ще не вирішеної суперечки щодо підвищення стелі держборгу фондові ринки США у вівторок просіли. Інвестори на фондових ринках США налякані дефолтом: Промисловий індекс Доу-Джонса прискорив своє спочатку помірне зниження наприкінці торгів і закрився з мінусом 0,69 відсотка на позначці 33 055,51 пункту. Загальноринковий індекс S&P 500 впав на 1,12 відсотка до 4145,58 пунктів. Nasdaq 100 знизився на 1,28 відсотка до 13 672,54 пунктів.

У борговій суперечці США чергова зустріч на найвищому рівні не принесла вирішення проблеми, незважаючи на те, що Білий дім та республіканці висловили задоволення перебігом переговорів попереднього дня. Без досягнення компромісу на початку червня може статися дефолт США із потенційно серйозними наслідками для фінансових ринків та світової економіки.

Apple та Broadcom забезпечують тези

З погляду сектора, акції енергетичних підприємств були у лідерах в інвесторів. Причиною цього стало значне зростання цін на нафту. Відповідний вплив на ринок зробило і повторне попередження провідної нафтовидобувної країни Саудівської Аравії проти спекуляцій щодо подальшого падіння цін на нафту. Акції ExxonMobil зросли на 1,4%, а акції Chevron піднялися на 2,9% у верхній частині індексу Dow. Раніше аналітики HSBC підвищили рейтинг Chevron до “купувати”.

Серед окремих акцій у центрі уваги були Apple та Broadcom. У рамках багатомільярдної угоди з виробником напівпровідників компанія iPhone отримуватиме деталі для комунікаційних чіпів, розроблених та вироблених у США. Багаторічна угода включає компоненти для бездротової технології 5G. Акції Apple знизилися на 1,5%, а акції Broadcom зросли на 1,2%.

Акції Netflix втратили 1,9 відсотки. Користувачі сервісу потокового мовлення, які користуються спільним обліковим записом не тільки в одному будинку, незабаром зіткнуться з додатковими витратами. Про введення обмежень на спільне використання облікових записів було оголошено вже давно, і перед оголошеним широким запуском його успішно протестували в кількох країнах.

Читайте також:  Антуан Арно: що відомо про життя французького бізнесмена

Moderna набирає обертів

Акції Zoom упали останніми в індексі Nasdaq 100, втративши 8,1 відсотка. Провайдер відеоконференцій оцінює перспективи своїх продажів і прибутку цього фінансового року як сприятливіші. Однак у першому фінансовому кварталі у компанії з’явилося не так багато великих корпоративних клієнтів, як очікували аналітики. Ця подія має вирішальне значення для доказу того, що Zoom може знову збільшити зростання доходів.

Акції Moderna раптово злетіли більш ніж на 10 відсотків, досягнувши найвищого рівня приблизно за місяць. У результаті вони подорожчали на 8,7 відсотка. Декілька біржових брокерів раніше висловили позитивну думку про подальші перспективи виробника вакцин та акцій.

Роздрібні мережі Lowe’s та Autozone також були в центрі уваги з квартальними показниками. Lowe’s повідомила про зниження прибутку в першому кварталі, але це виявилося вищим за очікування. Однак компанія знизила цільові показники на весь рік. Акції Lowe’s були одними з найкращих в індексі S&P 100, піднявшись на 1,7 відсотка. Autozone впала на 6,0 відсотка, незважаючи на більш високий, ніж очікувалося, прибуток за третій квартал. Проте продаж не дотягнув до середнього прогнозу аналітиків. Крім того, останнім часом акції компанії демонстрували хороші результати, досягнувши рекордного максимуму лише два тижні тому.

Державні облігації США стають позитивними

На торгах у США курс євро тримався нижче за позначку 1,08 долара США і востаннє котирувався на рівні 1,0770 долара. Європейський центральний банк (ЄЦБ) установив базовий курс на рівні 1,0779 (понеділок: 1,0822) долара. Таким чином, долар коштує 0,9277 (0,9240) євро.

Державні облігації США звернули назад свої початкові втрати та стали позитивними. Ф’ючерсний контракт на десятирічні облігації (T-note futures) востаннє котирувався на 0,11 відсотка вище за позначку 113,59 пункту. У свою чергу, прибутковість десятирічних паперів впала до 3,7%.

Читайте також:  Президент Мексики та Джо Байден обговорять тему міграції

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я