Чи стане Карен Міосга новою Анною Уїлл

28
Ведуча «Tagesthemen» Карен Міосга (54) обговорюється як наступниця провідної політичного ток-шоу Ганни Вілль. Ведучий мовник, Norddeutscher Rundfunk (NDR), повідомив Deutsche Presse-Agentur у вівторок увечері. Чи стане Карен Міосга новою Анною Уїлл? «ARD зараз спільно розробляє узгоджену концепцію ток-шоу. Norddeutscher Rundfunk веде переговори з Карен Міосга про наступницю Анни Вілль для політичного ток-шоу по недільних вечорах на каналі Ersten. Раніше про це повідомила газета “Більд”.

NDR не повідомила подальших подробиць. «Мовник не коментуватиме поточні переговори. Як тільки буде досягнуто обов’язкових угод, NDR повідомить про них», – йдеться в повідомленні.

Недільна вечірня політична ток-шоу на німецькому громадському мовнику Ersten є одним із найпомітніших місць на громадському телебаченні. До кінця року Ганні Вілль (57 років) вестиме однойменну програму. У січні стало відомо, що після цього вона хоче звільнитися. Термін її контракту закінчиться, і тоді ведуча звернеться до інших проектів. Після цього вона вестиме програму для Erste близько 16 років.

Якщо Міосга стане новою політичною ведучою, вона знову змінить Вілль. Міосга вже замінила Анну Вілль у програмі ARD «Tagesthemen» у 2007 році. Зараз Міосга є довгоживучою ведучою «Tagesthemen».

“Анна Вілль” є одним з основних ток-шоу на німецькому телебаченні, і 57-річна ведуча конкурує за змістом з програмами ведучих ток-шоу Маркуса Ланца (ZDF), Сандри Майшбергер (ARD), Луї Кламрота (“Hart aber fair”, ARD) та Майбріт Іллнер (ZDF). Проте їхні програми виходять за інших днів.

Читайте також:  Американка виграла конкурс "Міс Всесвіт"

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я