Агресія повернулася до німецької політики

22

Повернення після пандемії: політична агресія знову популярна у Німеччині, із взаємними нападками, особливо з боку ХСС та партій світлофору.

 

Агресія повернулася до німецької політики

Трохи менш як за вісім місяців до виборів у Баварії партії по черзі виступали в середу на політичному згарищі, щоб обрушити одне на одного звинувачення, критику та глузування. Агресія повернулася до німецької політики: Лідер ХСС Маркус Зедер різко обрушився на федеральний уряд та партії світлофора перед приблизно 4000 прихильників ХСС у Пассау.

Він навіть висунув ідею заміни федерального міністра внутрішніх справ Ненсі Фезер (СДПН), якщо вона не зможе вжити заходів щодо міграційної політики. Зелені, СвДП та СДПН, з іншого боку, агресивно атакували ХСС та Зедера зокрема.

«Гірший федеральний уряд, який колись мав Німеччину»

Якщо Фезер найближчим часом не надасть пропозиції про те, як контролювати приплив мігрантів, як розвантажити муніципалітети і як отримати більше грошей, «тоді вона стане наступною пані Ламбрехт у кабінеті Шольца», – сказав Зедер. Її колега по партії СДПН Крістіна Ламбрехт була змушена піти у відставку з посади міністра оборони у січні. «І канцлеру було б корисно, якби він нарешті сам зайнявся цими проблемами в Німеччині, а не роз’їжджав по всьому світу», – сказав лідер ХСС, звертаючись до канцлера Олафа Шольца (СДПН).

«Це найгірший федеральний уряд, який коли-небудь мав Німеччину», – сказав Зедер, звинувативши Шольца в нерішучості: «Усі говорять про перелом ситуації, але поки що це просто уповільнена зйомка».

Лідер федеральної партії СДПН про Зедер: «На цю людину не можна покластися!»

Рікарда Ланг, федеральний лідер «зелених», звинуватила Зедера, серед іншого, у «розважливих трюках» із цифрами щодо розширення відновлюваних джерел енергії. За її словами, останніми роками розвиток вітроенергетики в Баварії було прострочено, а потенціал не було використано – таким чином Зедер ставить під загрозу процвітання Баварії та Німеччини.

Читайте також:  Лінднер не очікує змін у ВДП

Лідер СДПН Флоріан фон Брунн звинуватив Зедера в саморекламі замість перспективної політики: прем’єр-міністр був егоїстом. Мартін Хаген, голова ВДП, насміхається: «Маркус Зедер змінює свою думку частіше, ніж футбольний клуб «Нюрнберг», змінює тренера. На цю людину не можна покластися!». Керівник Лівої партії Янін Віслер дорікнула Зедера в «вкрай поганому послужному списку».

Айвангер: «Метушливість світлофора»

«Необхідно менше червоно-жовто-зеленого світлофорного миготіння», сказав голова партії та міністр економіки Баварії Хуберт Айвангер. Член земельного парламенту від AfD Катрін Ебнер-Штайнер сказала у бік ХСС: “У нас все ще є серце в правильному місці, тоді як великоголові люди ХСС у Пассау вже давно його втратили”.

Новий земельний парламент буде обрано у Баварії 8 жовтня. Усі поточні опитування показують, що ХСС може продовжити свою коаліцію зі вільними виборцями. Зедер знову виключив можливість союзу із «зеленими»: «Ми не робимо чорно-зелених у Баварії».

Темою середовища, однак, була також війна в Україні. Лідер партії “зелених” Ланг рішуче відкинула односторонній диктаторський світ Росії для закінчення війни. «Що це буде за мир, за якого військовому злочинцеві сходить з рук агресивна війна, яка порушує міжнародне право?» – сказала вона. За її словами, необхідно обговорювати правильний шлях до миру. «Але що неможливо, то це просто поміняти місцями жертв та злочинців». Лідер Лівої партії Віслер навпаки закликав до переговорів і відкинув постачання важкого озброєння.

2022 року політична агресія змінилася консолідацією через початок Росією війни проти України.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я