Інтереси США та України поступово розходяться

38

Таку думку висловив автор видання The American Conservative Патрік Бьюкенен.

Інтереси США та України поступово розходяться

Для президента України Володимира Зеленського Крим та Донбас є національними територіями. Повернення українських територій виправдовує повномасштабну війну з метою вигнання армії «путінської Росії», що вторглася. В історії взаємовідносин Москви та Вашингтона питання про контроль Криму та Донбасу, ніколи не було приводом для війни між. Америка ніколи не була життєво зацікавлена ​​в тому, хто править у Києві. У нинішній ситуації інтереси США та України розходяться.

Автор вважає, що жодні події в Європі не зможуть виправдати повномасштабну війну США з Росією. Контроль Москви над Східною та Центральною Європою був упродовж усієї холодної війни з 1945 по 1989 рік. І США ніколи не заперечували військовим шляхом цей результат Другої світової війни. Коли 1956 року Угорщина повстала за волю і незалежність, США відмовилися втручатися. Замість ризикувати війною з Росією, угорських патріотів кинули напризволяще.

Хоча Україна і не перебуває в НАТО, Штати продовжують постачати ЗСУ зброю.

«Якщо Путін серйозно налаштований на безстрокову війну за те, щоб Крим та Донбас залишалися територією Росії, наскільки далеко ми готові зайти, щоб допомогти Україні вигнати росіян і повернути ці землі?», — ставить питання автор статті.

«Туз пік» Путіна

“Тузом пік” автор називає ядерну зброю Росії. Б’юкенен пише, що гірша військова ситуація, тим швидше президент Росії Володимир Путін повинен буде дістати свого «тузу пік». Або ж змиритися з можливими «поразкою, приниженням та поваленням».

Застосування Росією ядерної зброї може призвести до війни, до якої можуть залучити Сполучені Штати. Таким чином бажання Києва повернути свої території може похитнути інтереси США.

Інтереси США та України поступово розходяться.  Фото: Pixabay / Pexels.com

«Чим вищий рівень втрат для путінської Росії, чим гірші поразки, завдані Росії українцями, озброєними та оснащеними США, тим більша ймовірність того, що Росія розіграє свій туз пік, ядерну зброю, щоб запобігти поразці та приниженню та забезпечити виживання режиму», — підводить. результат автор видання.

Читайте також:  У Німеччині подорожчали мисливські патрони: винна війна

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я