У Херсоні почастішали випадки мародерства – Генштаб ЗСУ

14

За даними української сторони, російські військові відбирають у мирного населення автомобілі.

У Херсоні почастішали випадки мародерства

У Херсоні почастішали випадки мародерства. Про це повідомили у Генштабі ЗСУ. За даними української сторони, протиправні дії здійснюють російські військові.

Українська сторона почала отримувати все більше повідомлень про військові злочини у підконтрольному Росії Херсоні. Згідно з даними ЗСУ, у місті стає дедалі більше випадків мародерства.

Як стверджує українська сторона, російські військові забирають у місцевих мешканців автомобілі. А потім намагаються залишити населений пункт.

У Херсоні почастішали випадки мародерства після початку евакуації

Очевидно, ЗСУ пов’язує зростання військових злочинів на території Херсона з відступом Росії. За даними української сторони, деякі підрозділи російських військ залишають Херсонщину.

Раніше проросійська адміністрація на Херсонщині почала екстрено перевозити мирних жителів на східний берег Дніпра. Причиною подібних заходів назвали майбутній контрнаступ України, який нібито може зашкодити мирним жителям Херсонщини.

Хоча київський уряд спростовує заяви Росії про небезпеку для громадян і називає все, що відбувається, необґрунтованою «істерією».

У Херсоні почастішали випадки мародерства: обласний центр перетворився на місто-примару

Тим часом жителі Херсона розповідають, що населений пункт перетворився на місто-примару. Так, обласний центр Херсонщини назвала городянка незадовго до початку евакуації. Ім’я співрозмовниці не розкривається з міркувань безпеки.

«На жаль, багатьом жителям Херсона довелося подумати про те, щоб залишити місто. У кожного були свої причини, хвилювання та страхи. Але я на 100% упевнена, що ніхто не хотів їхати. Увечері можна побачити велику кількість багатоповерхівок, у яких горить максимум два-три вікна. Вдень можна зустріти людей переважно біля ринку. Але о 3 чи 4 годині дня вулиці порожні, взагалі нікого немає», – розповіла мешканка Херсона.

Читайте також:  Нові атаки російських безпілотників на Київ

Що ж до особисто її, то покидати рідне місто вона не збирається. «Чесно кажучи, це питання мене дратує… Це моя земля. Херсон – мій будинок. Ми брали участь у мітингах проти окупантів із перших днів війни, ми боролися як могли. Ця боротьба триває й досі», — каже вона.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я