ISW чекає на рішучий і швидкий наступ на Україну

39

Що буде далі у війні в Україні? Американський Інститут вивчення війни спирається на інформацію української військової розвідки і чекає на швидкий початок великого російського наступу.

 

ISW чекає на рішучий і швидкий наступ на Україну

ISW чекає на рішучий і швидкий наступ на Україну. Тому західна військова допомога Україні, як і раніше, буде необхідна для того, щоб країна не втратила своєї переваги у потенційно вирішальному російському військовому наступі найближчими місяцями, вважає американський Інститут вивчення війни (ISW).

Українська військова розвідка очікує на такий напад навесні або на початку літа 2023 року, пише у своїй останній доповіді вашингтонський аналітичний центр.

За словами української сторони, є ознаки того, що російські війська перегруповуються, готуючись до «великого наступу» у Донецькій та Луганській областях на сході України. Це частково збігається із прогнозами ISW, яка також раніше спостерігала підготовку російських сил до операції – наступального чи оборонного характеру – у Луганську. Напади на Північну Україну з Білорусі чи Південної України залишаються малоймовірними, йдеться у повідомленні.

Російські війська вторглися до України майже рік тому, 24 лютого 2022 року. Уряд у Києві отримує військову та фінансову підтримку від західних країн, щоб захистити себе.

.

Читайте також:  Війна в Україні 27 грудня

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я