ХСС одноголосно обрав Зедера головним кандидатом

17

Ані утриманих, ані голосів проти, ані кандидатів-опонентів: на партійній конференції ХСС Маркуса Зедера було обрано головним кандидатом на виборах у Баварії.

 

ХСС одноголосно обрав Зедера головним кандидатом

За 155 днів до виборів у Баварії ХСС офіційно обрав лідера своєї партії Маркуса Зьодера своїм головним кандидатом. Підняттям рук та без офіційного підрахунку голосів делегати проголосували без утриманих та незгодних у суботу на партійному з’їзді за обов’язкові вибори, на яких не було жодного кандидата від суперників. «Так, я дійсно дуже вдячний вам», – сказав Зьодер після виборів. Він сказав, що результат виборів став чудовим сигналом для зовнішнього світу.

Згідно з усіма поточними опитуваннями, ХСС нині може спокійно дивитися на вибори 8 жовтня: останнім часом його рейтинг становить від 40 до 42 відсотків. Це було б явним покращенням порівняно з результатом 2018 року, коли партія набрала лише 37,2 відсотка та втратила абсолютну більшість у ландтазі. З того часу християнські соціалісти правлять у коаліції зі Вільними виборцями. Зедер неодноразово наголошував, що хоче зберегти цей альянс у майбутній законодавчий період. З іншого боку, він неодноразово та рішуче виключав можливість коаліції із «зеленими».

Нова базова програма

Крім того, ХСС хоче ухвалити свій новий партійний маніфест на одноденній партійній конференції. З його допомогою партія хоче підготуватися до нинішніх та майбутніх викликів під час війни в Україні та після Корони. 90-сторінковий документ, який партія нещодавно представила громадськості після приблизно року роботи, є класичною оцінкою позиції ХСС як консервативної партії народу – але також з деякими новими гранями та акцентами. Наприклад, у ньому наголошується на важливості відновлюваних джерел енергії, функціонуючої системи охорони здоров’я та фармацевтичної допомоги, а також вітчизняного виробництва продуктів харчування.

Читайте також:  Обмеження МОК для російських спортсменів: Москва відповіла

У вересні незадовго до виборів у штатах ХСС планує провести ще один великий партійний з’їзд. На ньому буде обрано все керівництво партії, включаючи Зедера. Цей партійний з’їзд також триватиме один день. Попередні роки зазвичай проводився лише один великий партійний з’їзд на рік, але завжди протягом двох днів.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я