Київ стверджує, що запустив ракету “Кіншал”

66

Російська гіперзвукова ракета летить дуже високо і дуже швидко, і вважається, що її важко перехопити. Проте, чи вдалося українським ВПС досягти успіху? Їхній начальник говорить про «історичну подію».

 

Київ стверджує, що запустив ракету «Кіншал»

За власною інформацією, ВПС України вдалося збити російську гіперзвукову ракету на кшталт «Кіншал». «Вітаю український народ із історичною подією», – написав головком ВПС України Микола Олещук на своєму каналі Telegram у суботу. Ракету «Кіншал», яку Москва неодноразово називала однією з найкращих ракет в історії, було перехоплено над Київською областю у четвер увечері за допомогою американської системи оборони Patriot.

Раніше в Україні, яка вже понад 14 місяців захищається від російської агресивної війни, з’явилися припущення про запуск ракети «Кіншал». Військові блогери опублікували фотографії, на яких видно уламки ракети. Спершу цю інформацію не вдалося перевірити незалежно. Реакції російської сторони також не було.

Восьмиметрова ракета Kinshal, назва якої з німецької перекладається як «кинжал», викликає особливий страх, оскільки може летіти дуже високо і дуже швидко. Тому вважається, що її особливо важко перехопити. Якщо українським ППО справді вдасться збити таку ракету, це буде не лише військовим, а й важливим символічним успіхом.

Читайте також:  Ердоган назвав лідера опозиції Кілічдароглу "п'яницею"

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я