Хартман за реформу системи вирівнювання податків

14

Фундаментальний сумнів щодо зрівняння фінансових ресурсів – це популістська шоу-політика.

 

Хартман за реформу системи вирівнювання податків

Лідер Партії «зелених» у земельному парламенті Людвіг Хартманн закликав уряд землі замість оголошеного судового позову проти державної системи вирівнювання податків шукати рішення шляхом переговорів. Хартман підкреслив у понеділок, що вважає реформу системи вирівнювання податків необхідною. “Той факт, що тільки Баварія нещодавно заплатила вдвічі більше, ніж друга за величиною країна-донор, показує необхідність коригування”, – сказав він в інтерв’ю Deutsche Presse-Agentur у Мюнхені.

Однак він розкритикував: «Що стосується уряду, проведення політики за допомогою судових позовів – це сигнал про відсутність ідей. І це заважає конструктивним рішенням. Але, можливо, ХСС навіть не зацікавлений у цьому».

«Уряду Зедера було б непогано злізти з дерева обурення та сісти за стіл переговорів, орієнтуючись на рішення та об’єктивність, – зажадав «зелений» політик. – Це була б не тільки розумна дія уряду, цього можна очікувати від дорослих людей». Він сказав, що Гессен і Баден-Вюртемберг як великі держави-донори також зацікавлені в реформі, але обидва вони прагнуть знайти рішення шляхом переговорів.

Рівні умови життя закріплені у Основному законі

Уряд землі хоче розпочати давно і неодноразово оголошену конституційну скаргу на систему вирівнювання, яка тепер офіційно називається Finanzkraftausgleich der Länder, ймовірно, цього вівторка. Міністр фінансів Альберт Фюракер (ХСС) оголосив, що він виступить із заявою уряду у парламенті землі у вівторок вдень.

Хартман звинувачує ХСС у «передвиборчому блефі». Фундаментальний сумнів щодо зрівняння фінансових ресурсів – це популістська шоу-політика. «Рівні умови життя закріплені у Основному законі. Зрівняння фінансових ресурсів – це спритний інструмент. Ми лише шкодимо собі як баварці, якщо в одній частині Німеччини є потужні регіони, а в іншій – гасне світло. Це стосується політичних, економічних та соціальних питань», – підкреслив Хартманн.

Читайте також:  Штайнмайєр проведе переговори у синагозі Фраєнкелюфер

«У Баварії ми так само намагаємося створити баланс між регіонами, що бурхливо розвиваються, на півдні Баварії і менш економічно сильними регіонами на сході і півночі – за допомогою переміщення органів влади, програм фінансування тощо. Ауґсбуржці також можуть сказати: «Чому ми повинні дбати про мешканців Хофа?»

То невже є лише баварська солідарність, але нема німецької? “Я вважаю: давайте залишимо це старе мислення там, де йому і місце – в 19 столітті, з усім його малим державництвом”, – сказав Хартманн.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я