Хантера Байдена звинувачують у кількох правопорушеннях

45

У розпал метушні навколо різних розслідувань проти екс-президента Трампа звинувачення пред’явлено синові його наступника. Йдеться про податкові злочини та несанкціоноване володіння вогнепальною зброєю.

 

Хантера Байдена звинувачують у кількох правопорушеннях

Судові органи США звинуватили сина президента Джо Байдена, Хантера Байдена, звинувачення в кількох правопорушеннях. Відповідальна прокуратура штату Делавер оголосила, що 53-річному синові було пред’явлено звинувачення за двома пунктами у податкових злочинах та порушення законів про зброю.

Хантер Байден погодився визнати себе винним щодо податкових злочинів і укласти угоду про визнання вини щодо злочину, пов’язаного зі зброєю, щоб уникнути суду. Він ще не з’явився до суду, де суддя має підписати угоду про визнання провини.

Прибутковий податок не сплачено вчасно

Протягом кількох років Хантер Байден перебував під слідством із цього приводу. За даними прокуратури, його оподатковуваний дохід у 2017 та 2018 роках становив понад 1,5 млн. доларів США (близько 1,37 млн. євро). Він не сплатив належний федеральний прибутковий податок у розмірі понад 100 000 доларів США в кожному з цих двох років. Звинувачення також звинувачує його у незаконному володінні вогнепальною зброєю у 2018 році. Купуючи зброю, він приховав свою наркозалежність. Як споживачеві наркотиків, йому не мали дозволяти купувати зброю.

New York Times та інші американські ЗМІ повідомили, що Хантер Байден може відбутися умовним покаранням, уклавши зі звинуваченням угоду про визнання вини. Що стосується злочину, пов’язаного зі зброєю, то угода буде укладена за умови, що вона не вживатиме наркотиків протягом двох років і погодиться ніколи більше не мати вогнепальної зброї. Сам Хантер Байден яскраво описав свою багаторічну наркозалежність у книзі і тим самим розголосив її.

Читайте також:  Страйк робочих автозаводів завершився в США

Політично чутливе питання

У кримінальних справах нерідко укладаються угоди про визнання провини, у яких обвинувачення йде певні поступки підсудному за визнання провини. Хантер Байден, однак, завжди заперечував правопорушення у минулому.

Цей процес також дуже чутливий із політичної точки зору. Джо Байден хоче балотуватися на другий термін під час виборів 2024 року. Хантер Байден вже багато років є об’єктом політичних нападок з боку республіканців, насамперед із боку колишнього президента Дональда Трампа. Трамп звинуватив Хантера Байдена у корупції у зв’язку із закордонними діловими угодами в Україні та Китаї. Трампу, у свою чергу, останні місяці були пред’явлені звинувачення за різними статтями в Нью-Йорку та Флориді. У обох справах Трамп чекає судові розгляди. Декілька республіканців тепер скаржаться, що в США існує дворівнева система правосуддя. Хантер Байден пощадили.

Маючи більшість у Палаті представників, республіканці розпочали розслідування фінансових справ Хантера Байдена. Голова республіканського комітету Джеймс Комер заявив, що вони продовжуватимуться незалежно від нових новин. Джо Байден завжди відкидав нападки на свого сина як наклеп. Тепер Білий дім заявив: «Президент та перша леді люблять свого сина і підтримують його, поки він наново будує своє життя. Ми не матимемо подальших коментарів».

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я