Збільшення стажу роботи працівників

17

Збільшення стажу роботи працівників

Працівники у Німеччині знову довше залишаються вірними своєму роботодавцю. Згідно з дослідженням Німецького економічного інституту (IW), що тісно пов'язаний з роботодавцями, середній стаж роботи останнім часом трохи збільшився – у середньому з 10,9 років у 2019 році до 11,0 років у 2021 році, цитує дослідження газета Rheinische Post у п'ятницю. Основною причиною цього є пандемія коронавірусу.

Згідно з дослідженням, у першій половині 2020 року кількість звільнень співробітників скоротилася на вісім відсотків порівняно з аналогічним періодом попереднього року. За даними дослідження, воно виявилося нижчим за рівень 2017–2019 років. 2021 р. Інститут засновує свої висновки на даних Німецької соціально-економічної панелі (SOEP). Щорічно опитується близько 15 000 домогосподарств.

Дослідник ринку праці IW Хольгер Шефер (Holger Schäfer) пояснив більш активне збереження робочих місць насамперед зросла невизначеністю під час пандемії коронавірусу, як повідомляє Rheinische Post. На відміну від США, де багато співробітників частіше змінювали роботу навіть під час кризи, у Німеччині простежується зворотна тенденція.

Згідно з дослідженням, найдовше залишаються на своїх робочих місцях співробітники банків та страхових компаній – у середньому близько 17 років. На другому місці – працівники державного сектору та соціальних служб із середнім стажем трохи більше 16 років. Працівники транспортного сектора, металургійної та електротехнічної промисловості, сільськогосподарських професій та будівництва також залишаються на своїх робочих місцях довше, ніж у середньому за всіма працівниками. Найнижчий рівень утримання на роботі – у сфері комунального харчування, цитує газета результати дослідження, де співробітники залишаються на одному місці в середньому трохи більше п'яти років.

Джерело: www.ntv.de

Читайте також:  П'ять загиблих внаслідок вибуху на заводі з виробництва вибухових речовин

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я