Герінг-Екардт про Східну Німеччину, AfD і стейки з шиї

4

Зелені» іноді викликають стрес, і віце-президент Бундестагу Катрін Герінг-Еккардт знає про це. Проте в інтерв'ю dpa вона спростовує звинувачення у тому, що вона є партією заборони – за допомогою оголошення про стейк із шиї.

Інтерв'ю – Герінг-Екардт про Східну Німеччину, AfD та стейки з шиї

Напередодні виборів 2024 року політик «зелених» Катрін Герінг-Еккардт закликала виявляти більше інтересу та поваги до життєвого досвіду східних німців. «Я хотіла б, щоб у моїй власній партії було більше східних німців», – заявила віце-президент Бундестагу в інтерв'ю Німецькому агентству друку. Тюрінгієць додав: «У 89 році ми показали, що можемо завоювати демократію. І тепер ми маємо захищати її як східні німці».

У трьох східнонімецьких землях – Тюрингії, Саксонії та Бранденбурзі – наступного року відбудуться земельні вибори, та AfD посідає перше місце в опитуваннях у всіх трьох землях. Зелені трохи нижче п'ятивідсоткового порогу в Тюрінгії та трохи вище – у двох інших землях.

Герінг-Екардт визнав, що на сході країни «Бюндніс 90/Ді Грюнен», Безумовно, користується підтримкою, але й налаштований дуже вороже. «Я пояснюю це тим, що ми як партія виступаємо за зміни, прогрес, різноманітність. Думаю, це напружує людей. Після пандемії, під час війни та кризи вони прагнуть миру та спокою».

“Якщо ви хочете стейк із шиїз'їжте стейк із шиї».

Вона відкинула звинувачення у тому, що є партією заборони. “Я не хочу нікому диктувати, що і як їм є, що і як їм говорити”, – сказала 57-річна жінка. «Якщо ви хочете стейк із шиї, їжте стейк із шиї». Але: «Якщо чесно відобразити справжню вартість їжі, то вона більше не коштуватиме менше двох євро. Ми маємо винести цю чесність разом».

Читайте також:  Байден має намір балотуватися на виборах у 2024 році

Герінг-Екардт різко критикує AfD, яка, зі свого боку, часто виступає проти зелених. AfD винахідливо вигадує нібито заборони, яких хотіли «зелені», – сказала вона, – Це організація, яка вміє говорити «ні» та роздмухувати з мухи слона. Вона нічого не пропонує для вирішення конкретних проблем людей у ​​повсякденному житті. Вона розпалює ненависть та агітацію».

Говорячи про майбутні вибори, Герінг-Еккардт передбачає: «Рейтинги AfD можуть знову знижуватися». Вирішальним чинником є ​​впевненість світлофорної коаліції у собі, впевненість народу у політиці та політики у народі. «У мене немає бажання здаватися, навіть не почавши. Перед трьома земельними виборами східної Німеччини сонце сходитиме і заходитиме дуже часто».

З восьми до опівночі у Бундестазі

Герінг-Еккардт визнав, що жителі сільських районів та невеликих міст часто почуваються забутими федеральною політикою. Але: «Це неправда, що члени парламенту не розуміють, що відбувається, – сказала вона, – вони перебувають не лише у Берліні, а й у своїх виборчих округах, відвідують клуби та підприємства. У членів парламенту теж є сім'ї, їхні діти ходять до школи, займаються спортом та ходять за покупками».

Протягом десятиліть вона проводила більшу частину свого особистого життя на селі. У Берліні політики іноді сидять у будинках німецького Бундестагу з восьмої ранку до опівночі. «Але другу половину часу ми проводимо у реальному житті. Саме там ми дізнаємось, що працює, а що ні».

Джерело: www.stern.de

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я