Фрідріх Мерц не налаштований на ворожнечу з Хендріком Вюстом

18

Були припущення про можливу суперечку між Мерцем та Вюстом з приводу посади канцлера.

 

Фрідріх Мерц не налаштований на ворожнечу з Хендріком Вюстом

Фрідріх Мерц, лідер парламентської групи ХДС/ХСС, спробував розвіяти домисли про боротьбу, що зароджується, за владу з Хендріком Вюстом, міністром-президентом землі Північний Рейн-Вестфалія, з приводу кандидатури ХДС/ХСС на посаду канцлера. «Ми працюємо разом у дусі співпраці та без проблем», – сказав Мерц, який також є головою ХДС, у вівторок перед засіданням парламентської групи ХДС/ХСС у Бундестазі у Берліні. Журналіст запитав його, які його особисті стосунки з Вюстом і як він має намір запобігти боротьбі за владу над кандидатурою канцлера.

На запитання, чи було в нього враження, що Вюст готується балотуватися в канцлери, Мерц відповів: «Насамперед, ви маєте запитати його. Але він сказав, що в нього склалося враження, що В’юст «дуже зацікавлений у тому, щоб ми разом досягли успіху. Ми досягли цього у Північному Рейні-Вестфалії. У федеральному уряді ми хочемо цього, і ми працюємо над цим». В’юст взяв участь у з’їзді малих партій ХДС у п’ятницю, а також у базовому з’їзді ХДС у суботу. «Він мій прем’єр-міністр, мій голова», – сказав Мерц, який, як і Вюст, родом із Північного Рейну-Вестфалії.

З вихідних з’явилися припущення про можливу суперечку між Мерцем та Вюстом щодо наступної кандидатури на посаду канцлера. Приводом для обговорення послужили, зокрема, внесок імені та інтерв’ю з різкими висловлюваннями Вюста, деякі з яких були сприйняті як ті, що дистанціюють його від Мерця.

Читайте також:  Скасування статті 218 було б неконституційним

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я