Фезер готує гесенську СДПН до інтенсивної виборчої кампанії

12

Федеральний міністр внутрішніх справ Ненсі Фезер привела СДПН Гессена до присяги для проведення інтенсивної виборчої кампанії. «Почнемо сьогодні із чудової програми», – крикнула лідер СДПН Гессена на партійній конференції в Ханау у суботу, за чотири місяці до виборів. Вона заявила, що хоче стати першою жінкою-міністром-президентом землі. СДПН вже майже чверть століття займає тут лаву опозиції. Фезер назвала чинного міністра-президента ХДС Бориса Райна «привітним» – вона ж, як майбутній глава уряду, вирішуватиме питання та прийматиме рішення.

З огляду на її балансування на посаді федерального міністра внутрішніх справ у Берліні та прагнення обійняти посаду державного канцлера у Вісбадені, Фезер у своїй емоційній тричотиригодинній промові перед більш ніж 400 делегатами підтвердила: «Моє серце – у Гессені». 52-річна жінка також живе там зі своєю родиною у Швальбаху-на-Таунусі. На партійній конференції у суботу вона хотіла, щоб її офіційно обрали головним кандидатом на земельні вибори 8 жовтня. Національний лідер СДПН Ларс Клінгбайль крикнув: «Ненсі – це найкраще, що може статися з Гессеном».

Фезер звинуватив чорно-зелений уряд землі Вісбаден у застої, скандалах та провалах у соціальній політиці. На партійній конференції СДПН під девізом «Кращі сили для Гессена» вона обіцяла боротьбу з нестачею кваліфікованих робітників, у тому числі за допомогою іммігрантів, а також покращення для дитячих садків та шкіл, лікарень та сестринського догляду. За словами Фезера, вона також хоче спробувати звернути назад приватизацію університетської лікарні у Гіссені та Марбурзі. Новий фонд перетворень має допомогти компаніям у захисті клімату. Соціал-демократ також виділила як пріоритети боротьбу з правим екстремізмом і насильством щодо жінок. За свою промову Фезер отримала п’ять хвилин оплесків.

Читайте також:  Світлофорний уряд не стимулює цифровізації

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я