Посол США вважає Air Defender 23 сигналом Путіну

31

«Я була б дуже здивована, якби якийсь світовий лідер не взяв до уваги те, що це (маневри) показує з погляду духу цього альянсу» – сказала Гутманн на прес-конференції з представниками ВПС Німеччини та США у Берліні.

 

Посол США вважає Air Defender 23 сигналом Путіну

Посол США Емі Гутманн вважає майбутні навчання Air Defender 23 сигналом Путіну про силу НАТО. «Я була б дуже здивована, якби якийсь світовий лідер не взяв до уваги те, що це (маневри) показує з погляду духу цього альянсу, який є силою цього альянсу. У тому числі й пан Путін», – сказала Гутманн на прес-конференції з представниками ВПС Німеччини та США у Берліні у середу.

Найбільші в історії НАТО військово-повітряні маневри під керівництвом Німеччини розпочнуться наступного понеділка і триватимуть десять днів. У них беруть участь 25 країн – в основному з НАТО – з 250 літаками та майже 10 000 солдатів, включаючи 2600 американських військовослужбовців. Планується близько 2000 польотів.

Гутманн прямо визнав провідну роль Німеччини в цих маневрах. «Це неймовірно важливе. Ми неймовірно вдячні». Ідея проведення маневрів виникла ще у 2018 році, після російської анексії Кримського півострова України, але задовго до вторгнення Росії до України. Навчання готувалися багато місяців.

Читайте також:  "Запитай у свого лікаря": дебати про рекламу ліків

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я