Ліквідовано підозрювану мережу контрабандистів

15

Під час операції проти міжнародної мережі контрабандистів Федеральна поліція заарештувала чоловіка в Ессені. За словами представника Федеральної поліції в Потсдамі, 38-річний сирієць був заарештований сьогодні вранці.

Подальші обшуки були проведені в Науені в Бранденбурзі, Регенсбурзі в Баварії та румунському місті Тімішоара. За даними влади, там було заарештовано ще чотирьох підозрюваних. Вже минулого тижня одну людину було заарештовано в Болгарії.

Підозрювані підозрюються у незаконному перевезенні турецьких та сирійських громадян із Туреччини до Румунії та Німеччини у нелюдських умовах. Понад 300 людей було доставлено до Румунії, не менше 560 – до Німеччини. По дорозі з Румунії до Німеччини використовувалися вантажівки, в яких люди мали залишатися захованими серед вантажу протягом кількох днів.

У ході операцій у середу були вилучені дорогі автомобілі, мобільні телефони, готівка та інші докази, повідомила Федеральна поліція. Загалом у Німеччині та Румунії було задіяно 197 поліцейських.

У липні 2022 року сербська поліція вже заарештувала підозрюваного у контрабанді в рамках власного розслідування. У грудні було сформовано міжнародну слідчу групу за участю Німеччини, Сербії та Румунії. У рамках цієї справи Федеральна поліція також співпрацює з поліцією Австрії та Європолом.

Читайте також:  Федеральна рада зупиняє дію так званого закону про донесення

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я