Експерт з Близького Сходу вважає Москву, що наживається на війні в Газі

6

Увага переключається з війни в Україні, і в Росії з’являється можливість виступити в ролі посередника: «Ті, хто знову потирає руки, сидять у Москві», – каже експерт Близького Сходу Герлах.

Володимир Путін: Для глави Кремля Володимира Путіна нинішня ескалація на Близькому Сході не завдає особливих незручностей.

На думку експерта з Близького Сходу Даніеля Герлаха, від війни між Ізраїлем та ісламістським рухом ХАМАС у секторі Газа виграє передусім Росія. «Ті, хто знову потирає руки, сидять у Москві, – заявив Герлах у четвер в інтерв’ю Deutsche Presse-Agentur. З одного боку, увага зараз уже не прикута до війни в Україні, з іншого боку, Росія позиціонує себе як частину рішення, посередник та прихильник пригноблених, сказав експерт.

«Російське керівництво, ймовірно, скористається ситуацією, щоб у черговий раз представити західні демократії як морально деградуючі, корумповані держави, які говорять про права людини, міжнародне право і свободу, але як тільки йдеться про палестинців, вони не хочуть нічого про це знати» – сказав Герлах.

Російське керівництво, яке саме веде руйнівну агресивну війну проти України, вже кілька днів вимагає пощадити мирне населення та громадянську інфраструктуру. Внаслідок війни Росії проти України наразі загинули тисячі мирних жителів, зруйновані цілі міста та селища. Крім припинення вогню на Близькому Сході, Росія зажадала відкрити гуманітарні коридори для надання допомоги населенню сектора Газа, зокрема продовольством та медикаментами.

Читайте також:  Жах у М'янмі після авіаудару за мирними мешканцями

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я