Екс-главу уряду Шотландії Стерджен заарештовано

18

Розслідування можливого присвоєння пожертв партії SNP ведеться з 2021 року. Тепер під приціл слідчих потрапила екс-лідер уряду Стерджен.

Екс-главу уряду Шотландії Стерджен заарештовано

Колишню лідерку Шотландії Ніколу Стерджен було заарештовано під час розслідування фінансових порушень у її партії. 52-річна жінка перебуває під вартою та допитується слідчими, повідомила шотландська поліція у неділю. Вона вважається підозрюваною у зв’язку з розслідуванням фінансових порушень у правлячій партії Шотландії, що продовжується, SNP. Стерджен заявила, що повністю співпрацюватиме з владою, якщо буде потрібна її допомога.

Розслідування, яке триває з 2021 року, стосується можливого присвоєння пожертвувань на суму майже 667 000 фунтів стерлінгів (близько 780 000 євро), які призначалися для кампанії ШНП за незалежність. Вже у квітні було заарештовано спочатку її чоловіка Пітера Муррелла, а потім і скарбника ШНП Колін Бітті. Пізніше обох було звільнено без пред’явлення будь-яких звинувачень.

У середині лютого Стерджен несподівано оголосила про свій звільнення з посади лідера партії після більш ніж восьми років роботи. На той час вже було висунуто звинувачення проти її чоловіка. З кінця березня новим лідером партії та уряду стала 38-річна довірена особа Стерджен – Хамза Юсаф.

Читайте також:  Міністерство зберігає допомогу з догляду за дитиною з високими доходами

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я