Диверсії на залізницях Росії заважають логістиці

20

На думку британської розвідки, випадки саботажу стають все більш ефективними.

Диверсії на залізницях

Зведення Британського міністерства оборони за 26 жовтня присвячено аналізу диверсій, що мали місце у Російської Федерації. На думку розвідки Великобританії диверсійна діяльність антивоєнних організацій на залізницях у Росії стають дедалі ефективнішою. Диверсії на залізниці, вважають аналітики, мають турбувати російське військове керівництво.

Диверсії на залізницях продовжуються

Остання успішна диверсійна операція проведена у Білгородській області у неділю. За повідомленням губернатора Білгородської області, міна була закладена під залізничною гілкою неподалік населеного пункту Новозибково. Він знаходиться за 15 км від кордону між Росією та Білоруссю. Ця лінія є головною транспортною артерією, яка зв’язує регіони.

Закладена міна стала результатом роботи організації «Зупиніть вагони», яка неодноразово заявляла про свою антивоєнну позицію. З початку літа ця група організувала щонайменше 6 актів саботажу на російських залізничних коліях. “Зупиніть вагони” веде свою діяльність і на території Білорусі.

Слід зазначити, що саме залізниця є найефективнішим і найшвидшим способом перекидання російських підрозділів в Україну. Проте зараз продовжувати транспортування в такий спосіб небезпечно. Влада РФ фізично не може забезпечити безпеку залізничних складів протягом усього залізниць. Доведеться організувати охорону 33 тис. кілометрів колій, які часто проходять далеко від населених пунктів.

З усього сказаного британські розвідники роблять висновок про те, що невеликі антивоєнні групи можуть завдати істотних збитків транспортним комунікаціям Росії. І це має викликати занепокоєння Кремля.

Диверсії на залізницях допомагають ЗСУ

Незважаючи на проблеми з транспортуванням, російські війська продовжують завдавати ракетних та авіаційних ударів по українських населених пунктах. Про це у своєму щоденному зведенні повідомили представники Генерального штабу ЗСУ.

Читайте також:  Чисельність групи Вагнера в Україні досягла 50 000 бійців

Найбільш постраждалим містом за минулу добу став Дніпро та деякі міста на Дніпропетровщині.

Українська авіація, у свою чергу, здійснила 21 атаку з повітря і завдала поразки живій силі та техніці супротивника. Крім того, сили протиповітряної оборони збили 5 БПЛА. Армійські підрозділи України успішно відбили атаки ЗС РФ у Луганській та Донецькій областях.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :