Дональду Трампу: що нового?

12

Колегія присяжних хоче ще раз заслухати свідчення Вільяма Рассела.

 

Дональду Трампу: що нового?

За повідомленнями ЗМІ, колегія присяжних, яка вирішуватиме, чи звинувачувати колишнього президента США Дональда Трампа, хоче ще раз заслухати одного свідка.

«Йдеться про Вільяма Расселя, який працював у Білому домі при Трампі і продовжує працювати на республіканця», – повідомляють CNN та NBC News. Він має дати свідчення у федеральному суді у Вашингтоні. Рассела вже було допитано великим журі в рамках розслідування штурму будівлі парламенту США 6 січня 2021 року.

Чи з’явиться Трамп для висунення звинувачення?

У вівторок Трамп оголосив, що у неділю йому надійшов лист із інформацією про те, що він є об’єктом розслідування. 77-річний Трамп, який хоче знову балотуватися на президентських виборах наступного року, дав зрозуміти, що чекає на арешт і пред’явлення звинувачень.

Йому було дано 4 дні, щоб з’явитися у велике журі. “Однак він не планує скористатися цією можливістю”, – повідомляють ЗМІ з посиланням на адвокатів Трампа. Коли саме велике журі ухвалить рішення про звинувачення, невідомо.

Знімальні групи зайняли позиції біля будівлі суду у столиці США. Якщо обвинувальний висновок буде винесено, то оголошення обвинувального акта відбуватиметься саме там. Трамп також має з’явитися до суду. Будівля суду знаходиться за 500 метрів від Капітолію США – місця безпрецедентного теракту, що стався 1,5 роки тому. Великий куполоподібний будинок добре видно звідти.

Читайте також:  Ще не з'ясували причину смерті Метью Перрі

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я