Дочка намалювала антивоєнну картину: росіянина заарештовано після втечі

35

54-річного росіянина засудили за критику війни проти України. Ще до оголошення вироку чоловікові вдалося втекти – до Білорусі.

 

Дочка намалювала антивоєнну картину: росіянина заарештовано після втечі

Батька, засудженого до двох років ув’язнення у виправному таборі, чия дочка намалювала антивоєнну картину, заарештували в бігах. Чоловік був заарештований у колишній радянській республіці Білорусь «на запит російської міліції», заявили в МВС Мінська, повідомляє портал РБК.

У середу російський суд засудив 54-річного злочинця на два роки позбавлення волі. Очікується, що Білорусь як найближчий союзник Росії – обидві країни утворюють союзну державу – видасть цю людину.

Втеча з-під домашнього арешту

Офіційно звинувачення проти чоловіка пов’язані з критичними постами у соціальних мережах. За словами прокурора, він «неодноразово дискредитував» російські війська, що воюють в Україні. Обвинувачений відкинув звинувачення та втік з-під домашнього арешту до оголошення вироку.

У Росії піднялася хвиля солідарності з батьком-одинаком. Навіть голова приватної армії Вагнера Євген Пригожин зажадав, щоб дочка та батька, які зараз перебувають у будинку, дали спокій. В Україні вже так багато дітей, яким доводиться рости без батька через велику кількість загиблих на війні росіян. Прес-секретар Кремля Дмитро Пєсков, з іншого боку, публічно засумнівався у батьківських здібностях цієї людини. З іншого боку, ЗМІ опублікували листа дівчинки, яка виражала любов до батька і сподівалася, що скоро вони будуть разом.

Приводом для розгляду став малюнок доньки. Коли вчителька попросила дітей намалювати малюнки на підтримку російських збройних сил в Україні, дванадцятирічна дівчинка намалювала російський та український прапор із гаслами «Ні війні» та «Слава Україні». Школа викликала поліцію.

Через день батька було доставлено до поліцейської дільниці та оштрафовано. Коли взимку в Інтернеті з’явилися коментарі його дочки з критикою війни, влада провела обшук у його квартирі і порушила проти нього кримінальну справу.

Читайте також:  Війна в Україні 15 листопада

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я