Батько відсидить два роки у в’язниці

18

Росія не терпить критики своїх дій в Україні вдома. Наразі одній людині загрожує тюремний термін за нібито дискредитацію армії. Але поведінка його дочки, очевидно, також грає свою роль.

Дочка намалювала антивоєнну картину: батько відсидить два роки у в’язниці

Прокурор у Росії вимагає два роки в’язниці для батька-одинака за «неодноразову дискредитацію армії» – очевидно, також у зв’язку з антивоєнним зображенням його дочки.

Провину чоловіка було доведено його постами у соціальних мережах, сказав прокурор, як повідомляє незалежний інтернет-портал «Медіазону» із зали суду. Після ув’язнення йому також буде заборонено доступ до Інтернету на три роки. Справа викликала шум у Росії, оскільки неповнолітня дочка була поміщена до дитячого будинку за свій протест проти війни.

Офіційно звинувачення проти 54-річного жителя міста Єфремів Тульської області на південь від Москви пов’язані з його записами у соціальних мережах. Там він нібито кілька разів критикував агресивну війну проти України. Обвинувачений заперечує ці звинувачення. За його словами, його обліковий запис було зламано.

Справа була порушена навесні 2022 через фотографію його дочки на уроці малювання. Коли вчителька попросила дітей намалювати малюнки на підтримку російських збройних сил в Україні, дванадцятирічна дівчинка намалювала російський та український прапор, додавши гасла «Ні війні» та «Слава Україні». В результаті через день її батька вперше доставили до поліцейської дільниці та оштрафували.

Коли тієї ж зими в Інтернеті з’явилися коментарі його дочки з критикою війни, влада провела обшук у квартирі чоловіка та порушила кримінальну справу. Дівчинку забрали до дитячого будинку, а батькові погрожують позбавити його обов’язку піклуватися про дитину.

Читайте також:  Бербок: переговори з Путіним неможливі

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я