Добірка європейських міст для спокійного осіннього відпочинку

32
туризм

Останнім часом сформувалася тенденція вибирати місця для подорожі, де туристів дуже мало або зовсім їх немає. Хоча вже літо майже добігло кінця, поки що є час, щоб спланувати осінню відпустку. Пропонуємо вам добірку місць, де можна провести час без метушні, у спокійній атмосфері та не боротися за клаптик простору для фото з іншими туристами.

Оранж – Франція

Розташоване неподалік Авіньйона місто приваблює мандрівників своїми пейзажами, а також шалено красивим римським театром, побудованим в 1-му столітті до нашої ери, і музеєм, що розташувався в гарному особняку 17-го століття.

Оранж

Пловдів – Болгарія

Це найдовший населений пункт Європи, його головні пам’ятки – римський амфітеатр 2-го століття будівлі та фракійські руїни Євмолпіас.

Пловдів

Норвіч – Англія

За переказами, населений пункт має паб на кожен день року (найстарший з усіх — Адам та Єва) і церква щонеділі, а знаменитий Норвічський собор порадує архітектурою 1096-го року.

Норвіч

Мальме – Швеція

До міста можна дістатися через міст Ересунн із Копенгагену, щоб відвідати музей сучасного мистецтва Malmo, замок Мальмохус, а влітку – пляж Ріберсборг.

Мальме

Орхус – Данія

Місто, звичайно, поступається Копенгагену, але його красиві пляжі, що височіє в Будкирке і чудовий музей ARoS Aarhus Art з райдужною панорамою не залишать нікого байдужим, гурманам сподобається ARoS з його північною кухнею і низькими цінами.

Орхус

Єреван – Арменія

Столиця — це тандем образотворчих мистецтв і величезних блоків радянської доби, найбільш значущою пам’яткою тут є Апостольська церква.

Єреван

Антверпен – Бельгія

Тут вам і Собор Діви Марії під захистом ЮНЕСКО, і алмазна квадратна миля, і музей Red Star Line, розташований у старих доках і розповідає про місто як центр міграції до Сполучених Штатів у минулі століття.

Читайте також:  Путівник Алуштою

Антверпен

Гаага – Нідерланди

Населений пункт славиться музеєм Мауріцхейс, красивою мережею каналів та традиційною голландською архітектурою, за 15 хвилин їзди від нього розташувався морський курорт Схевенінген.

Гаага

Абердін – Шотландія

Гранітне місто або місто-квітка може похвалитися швидким відкриттям художньої галереї Абердіна та найкращим заводом односолодового віскі Спейсайд.

Абердін

Сараєво – Боснія

Старий квартал-ринок Baščaršija з мечеттю Газі Хусрев-бігу, Тунель Надії та Музей дитинства, покинута траса для бобслею Зимових Олімпійських ігор 1984 та відмінні боснійські страви – такі переваги відвідування міста.

Сараєво

Пріштіна – Косово

Столиця держави пропонує відвідати свій чудовий етнографічний музей імені Еміна Гіку та унікальну бібліотеку Пріштинського університету, а в парку Джерміа можна викупатися у величезному басейні.

Пріштіна

Берн – Швейцарія

Це об’єкт всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, в якому розташувався Музей образотворчих мистецтв з роботами Пікассо і Клеє, старе місто чудово проглядається з вершини Гуртена.

Берн

Турін – Італія

Столиця регіону П’ємонт славиться чудовим Музеєм сучасного мистецтва Кастелло ді Ріволі, Базилікою ді Суперга та Музеєм Егізіо з його феноменальною колекцією давньоєгипетських артефактів.

Турін

Тбілісі – Грузія

Столиця країни пропонує вам скупатися в сірчаних лазнях, відвідати побудовану в 13 столітті церкву Метехі, зробити покупки в магазинах Старого міста.

Тбілісі

Тронхейм – Норвегія

Знаменитий готичний собор, жвава гавань та чудовий пивоварний заводам приваблюють багатьох мандрівників.

Тронхейм

Анкара – Туреччина

Місцева столиця запрошує туристів відвідати Аніткабір, мавзолей засновника сучасної Туреччини Ататюрка, мечеті Кочатепе та Хаджі Байрам, після чого не забудьте поласувати шашликом у Кизилаї.

Анкара

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я