Стосовно соратників Навального порушили кримінальні справи за статтею про «фейки»

17
Кіра Ярмиш

Прес-секретар Навального Кіра Ярмиш заявила, що приводом для звинувачень стали їхні висловлювання на YouTube.

Російська влада завела кримінальні справи стосовно восьми соратників лідера російської опозиції Олексія Навального, який перебуває у в’язниці, за статтею про поширення «фейків» про дії російської армії, яка вторглася в Україну шість місяців тому.

Прес-секретар Навального Кіра Ярмиш написала в Telegram, що приводом для висунутих проти неї та решти семи осіб звинувачень послужили їхні висловлювання в YouTube про ймовірні бомбові удари російських військових по цивільному населенню України та заклики до підпалів російських військкоматів.

Навальний був заарештований у січні 2021 року, коли він повертався до Росії з Німеччини, де він відновлювався від отруєння нервово-паралітичним агентом, провину за яке він покладає на Кремль. Його відправили до в’язниці на два з половиною роки через порушення правил умовно-дострокового звільнення.

У березні Навального засудили до дев’яти років ув’язнення за звинуваченнями в шахрайстві та неповазі до суду. Він відкинув ці звинувачення як політично мотивовані, назвавши їх спробою влади утримувати його за ґратами якнайдовше.

Читайте також:  Шульце в Одесі: реконструкція у розпал війни

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я