Для успішного контрнаступу потрібні ракети

17

Зеленський хотів би якнайшвидше провести контрнаступ, для чого йому потрібна додаткова підтримка від Європи та США. Особливо ракетами.

Зеленський: для успішного контрнаступу потрібні ракети

Президент України Володимир Зеленський хотів би, щоб контрнаступ зі звільнення окупованих Росією територій у його країні розпочався набагато раніше, для чого потрібні ракети великої дальності. «Ми хотіли б розпочати наш контрнаступ раніше і що нам потрібна вся зброя та матеріали для цього». Чому? Просто тому, що воно буде повільнішим, якщо ми почнемо пізніше», – сказав Зеленський в інтерв’ю американському телеканалу CNN, яке було опубліковано повністю. Розмова була записана в Одесі в неділю, повідомляє телеканал.

«Ми не можемо уявити собі Україну без Криму»

Зеленський наголосив на важливості ракет великої дальності ATACMS, які Україна просить у США і могла б використовувати для завдання ударів по російських цілях далеко за лінією фронту. Ракети допоможуть Україні рухатися швидше, сказав Зеленський. Він також зазначив проблеми в оснащенні своїх військ артилерією. «На деяких напрямках ми навіть не можемо думати про початок (контрнаступу), тому що ми не маємо відповідної зброї», – сказав Зеленський.

Президент країни, яка зазнала нападу, ще раз дав зрозуміти, що означатиме для України відвоювання Чорноморського півострова Крим, анексованого Росією у 2014 році. “Ми не можемо уявити собі Україну без Криму”, – сказав Зеленський. «І поки Крим перебуває під російською окупацією, це означає лише одне: війна триває».

Читайте також:  Розміщення ядерної зброї у Білорусі

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я