Привітання депутата з днем народження та обговорення важливих питань на сесії

46
сесія 06.07.2023

Сесія міської ради розпочалася з гарної нотки, коли депутатів привітали з днем народження і побажали стати “добрішими, світлішими”. Незважаючи на те, що сесія лише розпочалася, міські обранці вже встигли обговорити декілька важливих питань і навіть провести дискусію.

Одне з питань, що викликало запеклу суперечку, стосувалося щорічних медичних оглядів працівників освіти. Під час розгляду питання про внесення доповнень до міської Програми розвитку освіти на 2021-2024 роки, виникло протистояння, оскільки саме питання оплати медоглядів освітян було на порядку денному. Депутати наполягають, що працівники інших галузей також повинні мати рівні умови.

Також на сесії вже було обговорено питання залучення безробітних до громадських робіт, оскільки виявилося, що Рівне у цьому плані відстає. Крім того, було висловлено ідею про встановлення сонячної електростанції на даху міської стоматологічної поліклініки, а також було проведено дискусію щодо ремонту доріг у місті.

Поки сесія проходить достатньо гладко, і депутати поки не вимагають додаткових перерв для обговорення якихось питань. Загалом, наразі сесія проходить в робочому режимі, а обранці активно займаються вирішенням важливих питань міського розвитку.

Читайте також:  Чи має розмір значення?

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я