Де знаходиться Олексій Навальний? – Опонент Путіна зник

20

«Ми досі не знаємо, де знаходиться Олексій, – сказала речниця Навального. Досі він був присутній на судових засіданнях із відеозв'язку з тюремного табору. Однак його там більше нема».

Росія – Де знаходиться Олексій Навальний? – Опонент Путіна зник

У зв'язку з тим, що від противника Кремля Олексія Навального, який перебуває в ув'язненні, вже кілька днів не надходить жодних ознак життя, побоювання за 47-річного опозиціонера зростають. Адвокату у СІЗО № 6 та 7 у Володимирській області повідомили, що Навального там немає, повідомила прес-секретар опозиціонера Кіра Ярмиш на сервісі X (колишній Twitter). Ще у п'ятницю відповіді про місцезнаходження Навального не було. Тепер, мабуть, начальство отримало повноваження повідомити адвоката, що противника кремлівського боса Володимира Путіна більше немає.

“Ми досі не знаємо, де знаходиться Олексій”, – сказав Ярмиш. Побоювання щодо стану здоров'я Навального посилилися наступного ранку після його повторної відсутності на судовому засіданні. Вже шостий день незрозуміло, що з ним відбувається. Наразі суд міста Коврова розглядає скарги політика на адміністрацію в'язниці.

З четверга Навальний, як завжди, не відвідує судові засідання. Керівництво СІЗО виправдовує це нібито проблемами із електропостачанням, пише Ярмиш. Минулого тижня представник СІЗО заявив журналістам, що проблеми будуть вирішені у найкоротші терміни. Водночас, адвокати не мають доступу до Навального з минулого середовища.

Кампанія «Росія без Путіна» запущена

Побоювання щодо Навального особливо великі, оскільки, за словами Ярмиша, два тижні тому він захворів у своїй камері. Листи від Навального та до нього також не доставлялися. Минулого тижня команда Навального також запустила кампанію “Росія без Путіна”, спрямовану на проведення президентських виборів 17 березня 2024 року. Команда закликала людей голосувати за інших кандидатів, щоби не допустити переобрання 71-річного кремлівського лідера.

Читайте також:  Нетаньягу захищає судову реформу

Останній раз Навальний перебував у в'язниці у місті Коврові Володимирської області, приблизно за 260 кілометрів на схід від Москви. Він був засуджений до 19 років позбавлення волі та за міжнародною класифікацією вважається політичним ув'язненим. Опозиціонер, який також скаржився на тортури в ув'язненні, ледве вижив після замаху з використанням хімічної речовини «Новичок» у серпні 2020 року. Навальний звинуватив у цьому замаху Путіна та кілерів зі служби внутрішньої розвідки ФСБ.

Джерело: www.dpa.com

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я